شناسه : 36939889


فرمانده انتظامی شهرستان میبد، از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در محدوده محورهای فرعی شهرستان میبد خبر داد و گفت: این متهم هنگام دستگیری سعی داشت از دست پلیس بگریزد که موفق نشد.

به گزارش یزد آوا، سرهنگ سید محمد طاهر موسوی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، بیان داشت: با پیگیری‌های شبانه روزی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر میبد، اقدامات مشکوک یکی از قاچاقچیان با سابقه مبنی بر فعالیت های مجرمانه در زمینه قاچاق موادمخدر زیر نظر گرفته شده و پرده از روش و تکنیک کاری او برداشته شد.

وی افزود:  با رصد اقدامات این متهم مشخص شد نامبرده با عزیمت به یکی از شهرستان های جنوبی کشور، ۶۰ کیلوگرم موادمخدر تهیه و در صدد است در فرصتی مناسب آن را با خودرو سواری پژو ۴۰۵از محورهای فرعی به شهرستان میبدمنتقل کند.
 
موسوی اظهار داشت: با احراز اطلاعلات تکمیلی و مشخص شدن مسیر حرکتی متهم، تیمی از ماموران پلیس مواد مخدر، به محل مناسبی از گذرگاه متهم اعزام و به موازات آن نیز هماهنگی های قضایی برای توقیف وی از مرجع قضایی دریافت شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان میبد گفت: با استقرار نیروها و ایجاد مواضع محافظتی شمارش معکوس برای دستگیری متهم آغاز شد و متهم تحت تعقیب قرار گرفت و پس از یک تعقیب و گریز طولانی و تیر اندازی به لاستیک خودرو در محدوده حومه شهرستان میبددستگیر شد. در بازرسی از خودروی وی.۶۰ کیلوگرم تریاک که در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.
 
موسوی، در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به پلیس مبارزه با مواد مخدرشهرستان میبدمنتقل شد و در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده راهی زندان شد.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.