شناسه : 39597767
مدیرکل کمیته امداد استان یزد خبرداد:

کمک ۴۰۰ میلیون تومانی خیر یزدی به دانش‌آموزان نیازمند/2هزار دانش آموز یزدی فاقد تبلت آموزشی هستند


مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: نیکوکار یزدی درحرکتی خداپسندانه نسبت به تأمین بخشی از لوازم‌التحریر موردنیاز دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان اقدام کرد.

به گزارش یزدآوا، محمد شجاعان در گفتگو با یزدرسا،بابیان اینکه ۷۰۰۰ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان یزد قرار دارند، گفت: نیکوکار یزدی درحرکتی خداپسندانه نسبت به تأمین بخشی از لوازم‌التحریر موردنیاز دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان اقدام کرد.

وی افزود: حدود دو هزار دانش‌آموز بی‌بضاعت در استان فاقد تبلت آموزشی هستند، این نهاد در تلاش است با کمک و مشارکت خیران در کنار نوشت‌افزار تحصیلی، تبلت موردنیاز دانش‌آموزان را نیز تهیه کند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد یادآور شد: این نهاد در تلاش است هیچ دانش‌آموزی به علت مشکلات مالی و اقتصادی از تحصیل بازنماند و باعزت و احترام در کنار سایر دانش‌آموزان به کسب علم و دانش بپردازد و دغدغه‌ای جز تحصیل نداشته باشد.

شجاعات در پایان تصریح کرد:شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ و همچنین کد دستوری# ۰۳۵*۸۸۷۷* تلفن همراه برای دریافت کمک‌های نقدی به‌صورت غیرحضوری برای تأمین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند در نظر گرفته‌شده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.