شناسه : 33277707
مسئول روابط عمومی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد:


در بیست و پنجمین دوره اردوی کبوتر حرم حدود ۵۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه یزد از میان ۲۷۴۰ نفر متقاضی راهی دیار خراسان شدند.

به گزارش یزد آوا، مسئول روابط عمومی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد گفت: اردوی فرهنگی زیارتی کبوتر حرم یکی از باسابقه ترین و بزرگ ترین اردوهای دانشجویی مشهد مقدس است که به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد برگزار می شود. هر ساله تعداد قابل توجهی از مشتاقان زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم علیه السلام برای شرکت در این سفر خاطره انگیز و معنوی ثبت نام می کنند و به قید قرعه به مشهد مقدس اعزام می شوند.

ابوالفضل دهقان افزود: ویژگی خاص و متفاوت این اردو آنکه تمامی مراحل این اردو حتی طبخ غذا توسط خود دانشجویان انجام می شود. همچنین برنامه های فرهنگی متعدد و جذابی برای دانشجویان تدارک دیده شده و مبلغانی آشنا با فضاهای دانشجویی هم زائران را در این سفر همراهی می کنند که ضمن پاسخ گویی به پرسش های آنان، شنوای صحبت های آن ها هستند. حجت الاسلام حرزاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه یزد، از مهمانان ویژه این اردو بودند.

وی ادامه داد: بیست و پنجمین دوره این اردو، از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۶ دی ماه سال جاری برگزار شد که در آن حدود ۵۰۰ نفر از دانشجویان از میان ۲۷۴۰ نفر متقاضی حضور، راهی دیار خراسان شدند. زیارت های دسته جمعی، روایتگری آقای باخرد، برنامه ی شبی با شهدا به همراه تجلیل از خانواده ی شهید مدافع حرم، سخنرانی حجت السلام داستان پور، اکران مستند، شب شعر طنز، حلقه های پرسش و پاسخ، فرهنگسرای زیارت، هیات توسل با حضور حجت السلام سرلک ، سینما پنج بعدی و... از برنامه های این دوره ی سفر کبوتر حرم بود. همچنین صبح روز دوشنبه ۲۵ام دی ماه دانشجویان مهمان سفره با برکت امام هشتم بودند.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.