شناسه : 29916201
مدیرعامل شرکت گاز یزد:


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به این‌که توسعه گازرسانی رسالت اصلی شرکت گاز است، گفت: 96 درصد از جمعیت استان یزد از نعمت گاز برخوردارند.

به گزارش یزد آوا، «منوچهر فلاح» با اشاره به تلاش‌های شرکت گاز استان در راستای توسعه گازرسانی به نقاط مختلف استان یزد، اظهار کرد: تاکنون 96 درصد از جمعیت کل استان از نعمت گاز برخوردارند .

وی با اشاره به این که در حال حاضر 99 درصد از خانوارهای شهری و 75 درصد از خانوارهای روستایی از این منبع عظیم انرژی استفاده می‌کنند، افزود: با توجه به این که توسعه گازرسانی رسالت اصلی شرکت گاز بوده، مردم شریف استان نیز می‌توانند با مصرف بهینه گاز ما را در انجام این رسالت مهم یاری کنند .

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، گفت: تاکنون 354 هزارو 710 مشترک شهری و 49 هزارو 955 مشترک روستایی با عملیات گازرسانی از نعمت گاز بهره‌مند شدند .

این مقام مسئول با اشاره به این‌که در سال گذشته شش هزارو 66 میلیون مترمکعب گاز در استان مصرف شده است، تصریح کرد: متوسط مصرف سالانه هر خانوار یزدی در استان یک هزارو 483 مترمکعب و در کشور دو هزار و 15 مترمکعب است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان 321 روستا گازدار هستند، گفت: از این میان یک صد روستا نیز در دست اجرا برای گازرسانی است .

فلاح در پایان گازرسانی به شهر بهاباد و تکمیل حفره‌های خالی سایر شهرهای گازرسانی نشده را از اقدامات در دستور کار دانست و خاطرنشان کرد: عملیات گازرسانی به روستاهای مجموعه سانیج، چاهک، بافق و سایر روستاهایی که تاکنون از نعمت گاز برخوردار نشدند نیز از اقدامات در دستور کار است.

ایسنا
انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.