شناسه : 38588845
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد خبر داد

ابتلای قریب به 700 نفر از کادر بهداشت و درمان استان یزد به کرونا


ابراهیم سلمانی گفت: تاکنون 125 نفر از کادر بهداشتی و 569 نفر از کادر درمان استان یزد شامل 41 پزشک و 355 پرستار و بقیه از سایر بخش‌ها به کرونا مبتلا شدند.

ابراهیم سلمانی  در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، در خصوص آخرین وضعیت بیماران مبتلا به کرونا در استان یزد گفت: طبق آمار تا صبح امروز 581 بیمار مشکوک به کرونا در بخش‌های بیمارستانی در استان یزد بستری هستند که از این تعداد 113 نفر از آنها در بخش مراقبت‌های ویژه در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

وی ادامه داد: 53 نفر بیمار مشکوک به بیمار کرونا نیز در بخش اورژانس بیمارستان‌های استان منتظر تعیین تکلیف هستند و در مجموع 634 نفر بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به آمار مبتلایان کادر بهداشتی و درمان استان یزد به کرونا نیز گفت: تاکنون 125 نفر از کادر بهداشتی و  569 نفر از کادر درمان شامل 41 پزشک، 355 پرستار و مابقی از سایر بخش‌های درمانی استان به بیماری کرونا مبتلا شدند.

سلمانی با بیان اینکه همچنان شاهد روند صعودی مبتلایان به کرونا در استان یزد هستیم، افزود: هم اکنون تمام شهرستان‌های استان یزد در وضعیت قرمز قرار دارند که ضرورت رعایت اصول و دستورالعمل‌های بهداشتی در استان را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.