شناسه : 33820486
موسوی:


موسوی ضمن دعوت مردم به حفظ خونسردی و آرامش خود در موضوع قطع آب انتقالی به یزد گفت:از مردم شریف می‌خواهم در این ماجرا آرامش خود را حفظ کرده و اجازه دهند موضوع در آرامش حل‌وفصل شود.

 به گزارش  یزد آوا؛ سید ابوالفضل موسوی بیوکی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی؛ ضمن دعوت مردم به حفظ خونسردی و آرامش خود در موضوع قطع آب انتقالی به یزد گفت: به‌عنوان نماینده مردم یزد اشکذر از مسئولان و همکاران نماینده استدعا دارم شرایط خشک‌سالی و بی‌آبی را درک کنند تا بتوانیم با مدیریت این ماجرا، شرایط را تا حد توان به روال گذشته بازگردانیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه با رایزنی‌هایی که با نمایندگان استان‌های اصفهان و خوزستان صورت گرفته همگی براین مسئله اتفاق‌نظر دارند که تأمین آب مردم از ضروریات بوده و دولتمردان نیز در حال انجام پیگیری‌های لازم در این زمینه هستند بنابراین از مردم شریف می‌خواهم در این ماجرا آرامش خود را حفظ کرده و اجازه دهند موضوع در آرامش حل‌وفصل شود چراکه واکنش‌های هیجانی قدرت تصمیم‌گیری درست و اصولی را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد.

موسوی در خصوص تأمین آب استان هم گفت: در حال حاضر آب استان از طریق منابع ذخیره و ذخایر چاه‌ها تأمین می‌شود و بر اساس تمهیدات صورت گرفته به‌احتمال‌زیاد آب انتقالی تا پایان امروز وصل خواهد شد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس تأکید کرد: البته ممکن است برخی مناطق با افت فشار آب روبرو باشند و یا بعضاً آب از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد اما همه مسئولان استان در تلاش هستند تا این موضوع حداکثر تا 24 ساعت آینده حل‌وفصل شود.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.