شناسه : 38548263
فرماندار تفت:

اعمال محدودیت تردد به مصوبه ستاد ملی کرونا نیاز دارد/ مردم از سفر به ییلاقات تفت خودداری کنند


نوکار گفت: با توجه به فصل برداشت محصولات اعمال محدویت تردد برای کشاورزان مشکل‌ساز خواهد بود، مردم برای رعایت حال روستاییان از سفر به این مناطق خودداری کنند.

علیرضا نوکار در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، در خصوص اعمال محدودیت‌ تردد در شهرستان تفت با توجه به شیوع بالای کرونا گفت: اعمال هر گونه محدودیت تردد نیاز به مصوبات استاد ملی و ستاد کرونا دارد بنابراین با وجود مذاکراتی که در خصوص وضعیت کرونا در تفت و مرکز استان در ستاد استانی مقابله با کرونا انجام شده محدودیت تردد به این شهرستان اعمال نشده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به سرد شدن هوا حضور مردم در روستاها و ییلاق‌های استان نسبت به فصل بهار و تابستان کاهس یافته و به یک سوم رسیده است و از طرفی فصل برداشت محصولات کشاورزی است و اعمال محدودیت تردد به تفت برای کشاورزان مشکل ساز خواهد بود.

فرماندار شهرستان تفت عنوان کرد: از امشب تا اطلاع ثانوی محدودیت‌هایی در تفرجگاه‌ها، پارک‌ها و بوستان‌های شهرستان‌های تفت اعمال می‌شود همچنین تفرجگاه دره گاهان و چشمه تامهر مسدود شده است و مردم باید از تردد به این نقاط خودداری کنند.

نوکار ادامه داد: از مردم استان درخواست داریم با توجه به وضعیت حاد کرونا و برای رعایت حال روستاییان و سالخودرگی آنها در تعطیلات پیش رو و همچنین ایام تعطیل از  سفر به روستاها و ییلاقات استان به خصوص شهرستان تفت  خودداری کنند تا سلامت روستاییان و کشاورزان به خطر نیفتد و شاهد شیوع بیشتر بیماری کرونا در استان نباشیم.

انتهای پیام/

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.