شناسه : 10173191
رئیس اتحادیه بنکداران موادغذایی تهران:


رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران با ابراز بی اطلاعی از مصوبه اخیر معاون اجرایی رئیس جمهور در رابطه با افزایش قیمت شکر، گفت: شکر در بازار دچار افزایش قیمت نشده است.

به گزارش یزد آوا؛ محمد آقا طاهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، از مصوبه افزایش قیمت شکر ابراز بی‌اطلاعی کرد و اظهار کرد: هنوز مصوبه‌ای به طور رسمی به اتحادیه بنکداران ابلاغ نشده و شکر در بازار بدون تغییر در حال عرضه است.

وی با بیان این که ، با توجه به آن که اتحادیه مصوبه‌ای دریافت نکرده است امکان ارائه نظر در رابطه با تصمیمات اتخاذ شده وجود ندارد، گفت: احتمال می‌رود در این مصوبه تعرفه و مسائل پیرامونی واردات شکر مورد تغییر قرار گرفته باشد.

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران در پاسخ به این سوال مبنی بر این که در حال حاضر قیمت هر کیلو شکر در بازار عمده فروشی چه میزان است، خاطرنشان کرد: قیمت شکر در بازار عمده فروشی با توجه به وزن آن متفاوت است اما در حال حاضر هر بسته 10 کیلویی شکر، کیلویی 2200 تومان و بسته بندی 50 کیلویی، کیلویی 2150 تومان به فروش می‌رسد.

به گزارش تسنیم،افزایش قیمت شکر که از دو ماه گذشته در دستور کار قرار گرفته بود، از سوی معاون اجرایی رئیس جمهور ابلاغ شد. در این ابلاغیه آمده است قیمت هر کیلو شکر سفید در محل کارخانه با قیمت 2100 تومان عرضه شود که همراه آن برای مصرف‌کننده کیلویی 200 تومان یارانه در نظر گرفته شده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.