شناسه : 10251754
امام جمعه یزد:

اقدام عربستان خیانت به اسلام و خدمت به اسرائیل است


امام جمعه یزد با بیان اینکه دشمنان با آن همه شکست‌هایی که متحمل شدند باز هم ما را رها نمی‌کنند، ادامه داد: عربستان برای متضرر شدن ایران با پایین آوردن قیمت نفت به اسلام و مردم خودش خیانت و به اسرائیل خدمت می‌کند، با این وجود خداوند همراه ما خواهد بود و توطئه‌ی دشمنان را خنثی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، آیت الله محمد رضا ناصری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع) گفت: همه برای ائمه معصومین(ع) اهمیت و عظمت قائل هستیم و اعمال و حرکت‌هایشان را الگو قرار می‌دهیم و در سالروز شهادت آنها ناراحتیم.

آیت الله ناصری ادامه داد: پیامبر(ص) و ائمه معصومین(ع) برگزیدگان و حجت های خدا بر روی زمین هستند و خداوند آنها را آفرید تا این عالم و انساننها را به هدف اصلی خلقت که رسیدن به کمال است، برسانند.

امام جمعه یزد با بیان اینکه بزرگان دین برای هدایت و سعادتمند کردن انسان‌ها تلاش کرده‌اند، گفت: باید انسان ها به این نکته برسند که باید در مسیر ائمه معصومین(ع) قرار گیرند و به هدف عالی برسند.

هدف امام (ره) در ایجاد حکوت اسلامی و انقلاب اسلامی را نیز حرکت در مسیر پیامبر(ص) و ائمه اطهار عنوان کرد و گفت: راه ما باید به سوی حق و کمال باشد و متأسفانه ما انقلاب را بد فهمیدیم و فکر می‌کنیم انقلاب اسلامی ایجاد شده تا حزب بازی و سیاست بازی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان یزد ادامه داد: مسئولان اجرایی ما باید بدانند که مسیر ما حرکت به سوی کمال است و مسیر را خداوند معین کرده است، پس باید احکام خداوند اجرا شود و با توجه به اینکه قرآن در هر زمینه‌ای از جمله اقتصادی، سیاسی و غیره احکامی دارد باید آنها اجرا شود تا مورد غضب خداوند قرار نگیریم.

آیت الله ناصری با بیان اینکه دشمنان با آن همه شکست‌هایی که متحمل شدند باز هم ما را رها نمی‌کنند، تصریح کرد: عربستان برای متضرر شدن ایران با پایین آوردن قیمت نفت به اسلام و مردم خودش خیانت و به اسرائیل خدمت می‌کند، با این وجود خداوند همراه ما خواهد بود و توطئه‌ی دشمنان را خنثی خواهد کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.