شناسه : 10025034
سردار فتوحی در کنگره «زنگ پرواز»:

امروز فرهنگ بسیجی به عنوان یک اصل در همه کشورهاست/ برخی به جای مطالبات قرآن، مطالبات شیطان بزرگ را دنبال می‌کنند


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در کنگره «زنگ پرواز» با بیان اینکه مسئولین کشور باید ذلت امریکا را حس کنند، گفت: متأسفانه برخی به جای مطالبات قرآن و امام زمان(عج) مطالبات شیطان بزرگ را دنبال می‌کنند.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، فرمانده سپاه الغدیر استان شب گذشته در کنگره شهدای دانشجوی استان یزد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بالاخص شهدای دانشجو گفت: نقش دانشجو از سال 42 در جمهوری اسلامی برای جهان مشخص شده است و حضور دانشجویان در انقلاب در تسخیر لانه جاسوسی نمود پیدا کرد.

سردار اکبر فتوحی با اشاره به نقش دانشجویان در زمان جنگ گفت: دانشجویان در زمان جنگ هم فرماندهی قرارگاه، هم فرمادهی تیپ و لشکرها و هم مدیرت خط را به عهده داشتند و به تأمین تجهیزات و امکانات در زمان جنگ نیز می‌پرداختند و بیمارستان را به خط مقدم اوردند و اتاق جنگ دشمن را به اتاق جراحی تبدیل کردند.

وی  رمز موفقیت شهیدان را معصیت نکردن عنوان کرد و ادامه داد: شهیدان با معصیت نکردن به این کمال و موفقیت رسیدند و ما نیز باید همین را از خدا بخواهیم.

سردار فتوحی با اشاره به اینکه شهید شاخص دانشجوی استان شهید «بخشنده» است، متقی بودن، ولایتمداری، مسئولیت پذیری، اخلاق خوش و کمک به افراد بی بضاعت را از ویژگی های این شهید والا مقام نام برد.

وی با بیان اینکه امروز امنیت و اقتدارخود را مدیون شهدا هستیم، تأکید کرد: به برکت خون شهدا و اطاعت از نائب امام  زمان(عج) ما در سطح جهان صاحب استراتژی کلان هستیم و انقلاب اسلامی از مرزهای جغرافیا عبور کرده است و به کشورهای دیگر رسیده است.

این یادگار دفاع مقدس یادآور شد: امروز فرهنگ بسیجی در کشورها اصل و الگو شده است و هر کشوری برای ایستادن روی پای خود باید اصل تفکر بسیجی را انتخاب کند.

سردار فتوحی با بیان اینکه امروز دنیا در حال تغییر است، علت این تغییر را انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: تمام مسئولین، متفکرین، دانشجویان و غیره  بایستی تلاش کنند و جایگاه واقعی جمهوری اسلامی ایران را در این تغییر بشناسند.

وی با بیان اینکه مسئولین کشور باید ذلت امریکا را حس کنند، تأکید کرد: چنانچه مسئولین به ذلت امریکا پی ببرند؛ در تحلیل‌ها اشتباه نمی‌کنند و برای جایگاه جمهوری اسلامی در آینده تلاش می کنند.

فرمانده سپاه الغدیر استان ادامه داد: متأسفانه برخی به جای مطالبات قرآن و امام زمان(عج) مطالبات شیطان بزرگ را دنبال می‌کنند، که توقف انقلاب را به دنبال دارد و این هرگز امکان ندارد.

وی یادآور شد: اسلام به همه کشورها صادر خواهد شد و دوره اسلام تکفیری، داعشی و غیره به پایان رسیده است و همه اسلام ناب محمدی را انتخاب خواهند کرد و جایگاه ما حکومت جهانی مهدی آل محمد است.

سردار فتوحی تأکید کرد: باید اعتقاد داشته باشیم تنها کسی را که بشریت را نجات میدهد و در مقابل ظلم می‌ایستد، نائب امام زمان(عج) مقام معظم رهبری است که اسلام را به جهان می‌رساند و این را باید کسانی که خوابند، بدانند.

وی تصریح کرد: امروز آنچه را اسلام را پیشرفت می‌دهد علم است و این مهم به دست دانشجویان محقق می‌شود.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.