شناسه : 38203253
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی:

آمریکا با تهدید هواپیمای ایرانی قدرت پوشالی خود را نشان داد


حمید بهزادپور گفت: آمریکا با تهدید مسافران غیر نظامی هواپیمای ایرانی نشان داد نه تنها یک ابرقدرت نیست بلکه یک قدرت پوشالی است که هر روز از توانایی آن کم می‌شود.

حمید بهزادپور دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی در گفتگو با خبرنگار یزدآوا، با اشاره به تهدید هواپیمای ایرانی توسط دو جنگنده آمریکایی گفت: آمریکا با تهدید مسافران غیر نظامی و بی دفاع هواپیما، زبونی و ترس خود را به نمایش گذاشت و نشان داد که نه تنها یک ابرقدرت نیست بلکه یک قدرت پوشالی است که هر روز از توانایی آن کاسته می‌شود.

وی ادامه داد: تعرض و اقدام جنگنده‌های آمریکایی در تهدید هواپیمای ایرانی منجر به مجروح شدن تعدادی از مسافران بی دفاع این هواپیما شد که لازم است در جوامع بین المللی این موضوع پیگیری شود و نظر کسانی که ادعای حقوق بشر را دارند نیز به این موضوع جلب می‌کنیم.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی با بیان اینکه ظلم‌های امریکا در حق ملت ایران هیچ گاه از حافظه آنها پاک نخواهد شد، گفت: آمریکا همیشه از هر فرصت و ابزاری برای ضربه زدن به انقلاب و نظام اسلامی و ملت ایران استفاده کرده که ناکام بوده است و اکنون نیز با توجه به درماندگی در مقابل ایران و نظامی اسلامی، جز با عقده گشایی با غیر نظامیان و مسافران یک هواپیما چاره دیگری نیافته است.

انتهای پیام/

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.