شناسه : 10878356
فرمانده انتظامی یزد خبر داد


فرمانده انتظامی شهرستان یزد از دستگیری اعضای یک باند سه نفره تبهکاری معروف به «فیستر» و اعتراف سارقان به 50 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش یزد آوا به نقل از پایگاه خبری پلیس، یوسف سپهوند اظهار داشت: با توجه به سرقت‌های متعدد منازل نیمه‌ساز و باغات محدوده شاهدیه و بلوار جمهوری، ماموران کلانتری 16 سید جعفر (ع) یزد اقدامات لازم در زمینه دستگیری سارقان این سرقت‌ها را آغاز کردند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس تحقیقات گسترده‌ای را در این زمینه انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که سارقان با یک دستگاه خودرو سواری عنابی رنگ در محل سرقت‌ها دیده می‌شوند.

سپهوند افزود: با توجه به اطلاعات به دست آمده از زمان و نحوه فعالیت این تبهکاران، عوامل کلانتری 16 سید جعفر (ع) توانستند سردسته این باند به نام "م.س" معروف به فیستر را شناسایی و دستگیر کنند.

رئیس پلیس شهرستان یزد گفت: با انتقال متهم به اداره پلیس، وی در بازجویی خود به همدستی با دو نفر دیگر اعتراف کرد که ماموران در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه همدستان وی را نیز دستگیر کردند.

سپهوند اظهار داشت: اعضای باند فیستر در بازجویی‌های خود به 50 فقره سرقت شیرآلات و در و پنجره منازل نیمه‌ساز و باغ‌ها اعتراف کردند.

وی با اشاره به شناسایی و دستگیری مالخر این اموال سرقتی گفت: متهمان به همراه پرونده مربوطه تحویل مقامات قضائی شدند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.