شناسه : 37000516
شهردار یزد:


شهردار یزد گفت: باید بدانیم چگونه دیگر شهرهای میراث جهانی بر محدودیت‌ها غلبه کردند و از این فرصت برای توسعه شهر استفاده کردند ما نیز از تجارب آنها استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، جمال الدین عزیزی بعدازظهر امروز در نشست شورای راهبردی دفتر استانی کمیسیون ملی یونسکو- ایران گفت: باید اهداف، مصوبات و برنامه سالیانه کمیسیون ملی یونسکو را بدانیم تا بتوانیم در راستای آنها تصمیم‌گیری کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این اولین دفتر استانی کمیسیو ملی است که تشکیل می‌شود شرح وظایف مشخص است و هر اقدامی انجام دهیم خودمان باید به این دفتر وزن بدهیم.

شهردار یزد عنوان کرد: یزد در کنار ثبت جهانی یزد علاوه بر فرصت‌هایی که به دست آورده با محدودیت‌های زیادی نیزمواجه شده است بنابراین باید بدانیم چگونه دیگر شهرهای میراث جهانی بر محدودیت‌ها غلبه کردند و از این فرصت برای توسعه شهر استفاده کردند ما نیز از تجارب آنها استفاده کنیم.

عزیزی تصریح کرد:  شهرداری  دستگاه میزبان دفتر کمیسیون ملی یونسکو و قرار نیست همه کارهای تعریف شده در حوزه شهرداری باشد، باید همه اعضا در این زمینه فعالیت داشته باشند و وظایف خود را به انجام برسانند تا به نتیجه مطلوب برسیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.