شناسه : 38563951
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد:

با باشگاه‌های ورزشی متخلف در یزد برخورد می‌شود


سيد احمد هاشمی گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا کلیه باشگاه‌های ورزشی در هفته جاری تعطیل هستند و در صورت تخلف با آنها برخورد می‌شود.

سيد احمد هاشمی در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، در خصوص فعالیت برخی باشگاه‌های ورزشی در یزد علیرغم مصوبات جدید ستاد استانی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی باشگاه‌ها گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا کلیه باشگاه‌های ورزشی در هفته جاری تعطیل هستند و در صورت تخلف با آنها برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به مصوبه کرونا چنانچه در بازرسی‌هایی که از سوی اداره کل ورزش و جوانان انجام می‌شود باشگاه ورزشی باز باشد از سوی بازرسان تذکر داده می‌شود و باز هم رعایت نشود باشگاه پلمپ خواهد شد همچنین چنانچه در بازرسی‌ها مورد تخلفی مشاهده نشود و گزارشی در این زمینه ارسال شود تخلفات پیگیری و با آن برخورد می‌شود.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با بیان اینکه در این هفته دو مورد تخلف از سوی باشگاه‌های ورزشی مشاهده شده که در این خصوص به آنها تذکر داده شده است، گفت: شهروندان در صورت مشاهده بازگشایی باشگاه‌های ورزشی در این هفته می‌توانند موارد تخلف را به بازرسی ورزش و جوانان به شماره تماس 36239494 گزارش کنند.

هاشمی عنوان کرد: چنانچه پس از این هفته دستوری مبنی بر بازگشایی باشگاه‌های ورزشی داده شود باشگاه‌ها با توجه به شیوع کرونا می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با نصف ظرفیت ادامه فعالیت دهند.

وی گفت: بالغ بر 600 باشگاه ورزشی در استان یزد فعلالیت دارند که از این تعداد بیش از 400 باشگاه ورزشی متعلق به شهر یزد هستند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.