شناسه : 37502815
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد:


علی علیخانی گفت: با وجود اینکه تمام راه‌ها و محورهای مواصلاتی استان بارش برف و باران وجود دارد این محورها باز است و تردد برقرار است.

علی علیخانی در گفتگو با خبرنگار یزد آوا با اشاره با بارش برف و باران از شب گذشته تقریبا در تمام مناطق استان یزد گفت: با وجود اینکه تمام راه‌ها و محورهای مواصلاتی استان بارش برف و باران وجود دارد این راه‌ها باز است و تردد همزمان با حضور عوامل راهداری و پلیس در این محورها برقرار است.

وی ادامه داد: رانندگان و هم استانی‌هایی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان دارند زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی را حتما به همراه داشته باشند چرا که برخی گردنه‌ها و راه‌ها از جمله گردنه علی آباد و خرانق نیاز به زنجیر چرخ دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با توصیه أکید به رانندگان مبنی بر رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی عنوان کرد: همه محورهای استان برفگیر است و رانندگان با وجود باز بودن همه محورها رعایت موارد ایمنی و به همراه داشتن تجهیزات زمستانی را برای جلوگیری از خطر و همچنین اعمال قانون توسط پلیس فراموش نکنند.

علیخانی افزود: اکیپ‌های راهداری استان از 15 آذرماه مستقر شده‌اند و 281 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین و 320 راهدار استان یزد در اجرای طرح راهداری زمستانه و برای جلوگیری از مسدود شدن محورها آماده باش هستند و به صورت شبانه روزی به خصوص در زمان بارندگی به صورت مستمر در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.