شناسه : 33957888
در خانه تاریخی آقا فتح الله شهیدیه؛


به همت بسیجیان پایگاه بسیج علمی قمر بنی هاشم (ع) نمایشگاه توانمندی بانوان کارآفرین میبدی در خانه تاریخی آقا فتح الله شهیدیه گشایش یافت.

به گزارش یزد آوا به نقل از میبد خبر، نمایشگاه توانمندی بانوان کارآفرین میبدی در خانه تاریخی آقا فتح الله شهیدیه با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد گشایش یافت.

جواد غلامزاده فرمانده پایگاه بسیج علمی قمر بنی هاشم (ع) در رابطه با اهداف برپایی این نمایشگاه بیان داشت: این نمایشگاه با هدف نمایش توان و هنر دست هنرمندان زن بسيجي شهرستان و همچنين به وجود آوردن فضايي شاد در قالب يک مکان تاريخي و روح نواز بوده که لحظه های پر خاطره ای را براي همشهريان وميهمانان نوروزي رقم خواهد زد.

وی افزود: برگزاری تئاتر توسط گروه عادیات پایگاه، پخت غذاهای سنتی و محلی، نمایش ابزار و وسایل قدیمی، عرضه صنایع دستی و محصولات بانوان کارآفرین میبدی و برگزاری برنامه های فرهنگی از جمله فعالیتهای این نمایشگاه می باشد.

غلامزاده اشاره ای به راه اندازی فروشگاه اینترنتی با نام کوریچ داشت و گفت: این فروشگاه اینترنتی به معرفی و عرضه صنایع دستی و محصولات استان یزد خواهد پرداخت.
 
مصطفی بهشتی فرمانده سپاه میبد نیز در حاشیه بازدید از این نمایشگاه تصریح داشت: نمایشگاه توانمندی بانوان با رویکرد حمایت از اشتغال و کارآفرینی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی و همچنین شناسایی استعدادهای بالقوه زنان در عرصه اشتغال برگزار شده است.
 
وی در ادامه بیان داشت: زمینه‌ سازی موثر برای اشتغال و کارآفرینی، تقویت بنیه اقتصادی خانواده، فرهنگ سازی برای نقش آفرینی زنان در خانواده، مشارکت بیشتر زنان در توسعه و سرمایه گذاری، کشف و بهره‌ گیری مطلوب از ظرفیت نهفته در زنان، ترویج فرهنگ کار و اصلاح الگوی مصرف از اهداف کاربردی است که برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده و تلاش می‌کنیم به آن دست یابیم.
 
این نمایشگاه به همت  پایگاه بسیج علمی قمر بنی هاشم (ع) و با همکاری حوزه سه روح الله و پایگاه بسیج خواهران ام ابیها تا 13 فروردین ماه صبح ها از ساعت ۸ الی ۱۳ و عصرها از ۱۵ الی ۲۳ جنب مسجد جامع شهدیه برای بازدید عموم دایر می باشد.
 
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.