شناسه : 10239259
مديرعامل خبرگزاري مهر:


علي عسگري گفت: بسيج و رسانه دو عرصه و ساحت نامحدود و بدون مرز هستند كه بايد پيوند بيشتري با يكديگر داشته باشند.

به گزارش یزد آوا به نقل از خبرگزاري بسيج، علي عسگري در مراسم افتتاحيه دوازدهمين همايش بين المللي بسيج و رسانه درهتل نخل مشهد اظهار كرد:بسيج و رسانه دو عرصه و ساحت بدون مرز و نامحدود هستند.

وي افزود: بسيج جرياني است كه روز به روز گسترش مي يابد و امروز نسبت به اول انقلاب، توسعه خوبي پيدا كرده است.

عسكري با بيان اينكه در دنياي امروز كسي كه  رسانه و شبكه دارد مي تواند فرهنگ سازي كند، خاطرنشان كرد: طبق برخي تعاريف، فرهنگ به معناي ايجاد شبكه هاي تاثيرگذار است و كسي فرهنگ را مي سازد كه رسانه در اختيار داد.

مديرعامل خبرگزاري مهر با اشاره به اينكه رسانه ها در تغييرات سطح ادراك جامعه موثرهستند، گفت: امروز انقلاب اسلامي در عرصه تبيين فرهنگ مذهبي رشد و  پيشرفت قابل ملاحظه اي داشته است كه راهپيمايي بزرگ اربعين نشانه اي از اين رشد مي باشد.

وي با بيان اينكه ايجاد جريان هايي همچون حزب الله براي جذابيت ايدئولوژيك جمهوري اسلامي است، تصريح كرد: در حال حاضر شاهد توسعه روز افزون بسيج و تفكر بسيجي با محوريت ولايت در جامعه هستيم.

عسگري با اشاره به شبكه بسيج در سراسر جهان اسلام، ارتباطات رسانه اي بين اعضاي اين شبكه را ضعيف عنوان كرد و خواستار ايجاد طرحي عملياتي براي قوت بخشي به بخش رسانه در اين عرصه شد.

وي در پايان، همايش بسيج و رسانه را در دوازدهمين دوره برگزاري خود به بلوغ رسيده دانست و تاكيد كرد: بايد براي پيوند بيشتر رسانه و بسيج بيش از پيش تلاش كرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.