شناسه : 35249539
استاندار یزد:


استاندار یزد با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور ابراز داشت: بنده قبول دارم که امروزه بسیاری از مشکلات ما ربطی به تحریم ندارد.

به گزارش یزد آوا؛ محمود زمانی قمی در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس با بیان این مطلب که تیپ الغدیر نقطه ای است که ده ها هزار انسان برومند و مدافع انقلاب دل در گرو این نقطه دارند اظهار داشت: باید امروز بر این مسئله تاکید شود که دلدادگان به نظام جمهوری اسلامی چه می خواستند و چه کردند و در مقابل، آن ها که این نظام را نمی پسندیدند و هزاران خدعه و نیرنگ برای شکست آن طراحی کردند به کجا رسیدند.

استاندار یزد با اشاره به نهضت عظیم عاشورا ابراز داشت: محرم همه راه ها را برای آزادی خواهان باز می کند به طوری که  حتی غیر مسلمانان در هند برای آزادی خود ازبند استعمار از نسخه نجات بخش حضرت سیدالشهداء(ع) بهره برده و  پیروز شدند بنابراین ما شیعیان ومریدان به حضرت حسین ابن علی(ع) نیز که معتقد به این مسیر و راه هستیم با تمسک به آن از مشکلات عبور خواهیم کرد و آنچه همگان به تماشا خواهند نشست بقای نظام جمهری اسلامی و انقلاب است.

زمانی قمی با اشاره به تلاش آمریکائی ها از کودتای 28 مرداد 1332 برای حفظ و نظم بخشیدن به تامین منافع اقتصادی خود گفت: این دولت آمریکا بود که برای تامین منافع خود دولتی را سرنگون کرده و بقایای پهلوی منحوس را به کشور برگرداند تا نظمی را بنا کند که  در کنار تامین منافع اقتصادی  خود منافع امنیتی اسرائیل را نیز تامین کند.

وی ادامه داد: اما انقلاب اسلامی با رهبری پیامبرگونه حضرت امام(ره) و همراهی مردم و دلدادگان به انقلاب به پیروزی رسید و این نظم را بهم ریخت وازهم پاشیده شدن این نظم برای آمریکائی ها بسیار گران تمام شد و به همین جهت تلاش کردند تا با خدعه ها و نیرنگ های فراوان از خدعه در کردستان تا ترور 17 هزار مرد وزن توسط گروهک منافقین که نماد داعش سال 90 در سال های دهه 60 بود این نظام را با چالش روبرو کنند،اما موفق نشدند.

استاندار یزد در ادامه اظهار داشت: امریکائی ها پس از شکست همه این خدعه با حمایت از دولت دست نشانده خود در عراق به ایران اسلامی تجاوز کردند که آن هم با مجاهدت شما رزمندگان عزیز با شکست روبرو شد و حتی یک سانت از خاک کشور واگذار نشد.

زمانی قمی با اشاره به فداکاری های مدافعان حرم ابراز داشت: دشمنان جمهوری اسلامی نسخه آخر خود را با تربیت سلفی ها مسلح به نمایش گذاشتند تا بتوانند جلو ظهور وبروزجمهوری اسلامی را در منطقه  بگیرند اما این نقشه نیز با حماسه آفرینی مدافعان حرم سرکوب شد و نظم جدید امرکیائی ها به هم ریخت.

وی خروج آمریکائی ها از برجام و افزایش تحریم ها را ناشی از استیصال آنان دانست و گفت: امروز نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه  بیشتر شده  و این نفوذ و حضور نتیجه مقاومت و ایستادگی است که از درس های ماندگار حادثه کربلاست.

استاندار یزد در بخش دیگری از سخنانش به مشکلات اقتصادی کشور اشاره کرد و ابرازداشت: بنده قبول دارم که امروزه بسیاری از مشکلات کشور ارتباطی به تحریم ها ندارد هرچند تحریم از صدر اسلام وجود داشته و پیامبر و یارانش را نیز برای نابودی اسلام محاصره و تحریم کردند اما این قدرت مقاومت بود که نتیجه داد و دشمنان اسلام را مغلوب ساخت .

وی افزود: امروز برنامه دشمن در وارد آوردن فشار به کشور افزایش درد مردم و کاهش مقاومت آنان است که البته باید ما مسئولین با اتخاذ تدابیر موثر و درست  از درد مردم کاسته و به میزان مقاومت آنان بیفزائیم .

زمانی قمی خاطر نشان کرد: انشالله با تبعیت از رکن رکین انقلاب یعنی رهبری و حفظ اتحاد وهم بستگی  از این گردنه و پیچ تاریخی با آبرومندی عبور کرده و آمریکائی ها را در سال 97 و98 پشیمان خواهیم کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.