شناسه : 37939324
مدیر عامل مخابرات منطقه یزد خبر داد

بهره‌برداری از 79 پروژه مخابراتی در استان یزد


محمد رضا زارع گفت: امسال همزمان با هفته ارتباطات 79 پروژه مخابراتی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 132 میلیارد ریال در استان یزد به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، محمد رضا زارع صبح امروز در نشست خبری آنلاین با اصحاب رسانه استان یزد با بیان اینکه در سال گذشته 388 پروژه با سرمایه‌گذاری بالغ بر 611 میلیارد ریال در استان انجام شد، گفت: از این تعداد 155 پروژه بالغ بر 38 میلیارد ریال در بخش تلفن همراه و  233 پروژه بالغ بر 227 میلیارد در بخش تلفن ثابت، انتقال و دیتا سرمایه گذاری شده است.

وی ادامه داد: با اقداماتی که از دهه فجر سال گذشته تاکنون انجام گرفته امسال با همزمان هفته ارتباطات 79 پروژه مخابراتی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 132 میلیارد ریال در استان یزد به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیر عامل مخابرات منطقه یزد عنوان کرد: در بخش تلفن ثابت اجرای 32 کیلومتر شبکه کابل در 29 مرکز، تاسیس و توسعه کابل نوری در 23 مرکز، بهینه سازی 14 مرکز تلفن کم ظرفیت روستایی، افزایش 12 تکنولوژی به سایت‌های موجود، راه اندازی 44 سایت 4g از اقدامات انجام گرفته در سال گذشته است.

زارع با اشاره به افزایش پهنای باند ورودی به استان گفت افزود: پهنای باند ورودی به استان 20 گیگ بود که با افزایش 20 گیگ به آن، 100 درصد افزایش پیدا کرد و از این طریق توانستیم طرح در خانه بمانیم را پشتیبانی کنیم.

وی افزود: در سال گذشته سوئیچ هوشمند تلفن ثابت برای اولین بار در استان مطرح شد که مراحل نصب و راه اندازی آن انجام گرفته است و اکنون در مرحله آزمایشی قرار داد تا پس از تایید، پایان نیمه اول امسال این سوئیچ با قابلیت‌هایی زیادی که به تلفن ثابت اضافه می‌کند راه اندازی شود.

زارع در خصوص گلایه‌هایی که در زمینه سرعت پایین اینترنت وجود دارد، گفت: عوامل زیادی بر نبود کیفیت اینترنت تاثیر گذاراست و تیم مخابرات به سرعت در رفع  خرابی و نواقص فعال هستند و افراد گلایه‌مند می‌توانند با شماره ۲۰۲۰ برای مراجعه کارشناسان و تشخیص عیب با کارشناسان این مخابرات تماس بگیرند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.