شناسه : 19691720
در سال گذشته صورت گرفت


کارشناس آموزش های اقشار تاثیرگذار اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: در سال گذشته 4504 نفر از دوره های آموزشی این اداره کل بهره مند شده اند.

به گزارش یزد آوا به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حمید طالعی کارشناس آموزش های اقشار تاثیرگذار  اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد با تبریک فرا رسیدن بهار طبیعیت  در تبیین برنامه های آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در سال 94 گفت: در سال گذشته در مجموع 4 هزار و 504 نفر از آموزش های این اداره کل بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه تاثیرگذاری بر اقشار تاثیرگذار از مهمترن اولویت های این دوره های آموزشی بوده است اظهار داشت: گر وه های هدف مرتبط با اداره کل از جمله مبلغات و مبلغین  ، ائمه جماعات ، مسئولین تشکل های دینی و مداحان ، اساتید و معلمین دینی مقطع متوسطه ، مربیان مراکز پیش دبستانی و مهد کودک ها ، روحانیون مستقر و طرح هجرت ، بانوان فرهیخته ، کارکنان دولت و اصناف در این دوره ها شرکت کرده اند.

طالعی تصریح کرد: ارتقای سطح دانش و بینش احاد جامعه به ویژه اقشار تاثیرگذار در سایه ارائه آموزش های مورد نیاز و متناسب با شرایط و مقتضیات  آنان امکان پذیر است.

وی اضافه کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان نیز در همین راستا و براساس وظایف و ماموریت های محوله ، اقدام به برنامه ریزی و اجرای دوره های مختلف آموزشی برای آحاد افراد به ویژه گروه های هدف مرتبط با شبکه تبلیغی استان می کند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.