شناسه : 37589870
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خبر داد

بهره برداری از 94 پروژه صنعت برق در ایام الله دهه فجر/بدهی مشترکان یزدی به توزیع برق 100 میلیارد تومان است


آرش نواب از افتتاح و بهره برداری از 94 پروژه صنعت برق در ایام الله دهه فجر امسال خبر داد.

 به گزارش خبرنگار یزدآوا؛ آرش نواب ظهر امروز در جمع خبرنگاران از افتتاح و بهره برداری از 94 پروژه صنعت برق در ایام الله دهه فجر امسال خبر داد و گفت: برای بهره برداری  از این پروژه ها اعتبار تقریبی 35 میلیارد تومان هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در ادامه به وجود 288 نیروگاه بزرگ و کوچک خورشیدی با ظرفیت تولید 38 مگاوات در استان اشاره کرد و اظهار داشت: نیروگاه 3 مگاواتی مکسان دهشیر نیز، که بزرگترین نیروگاه زیر 7  مگاوات  استان محسوب می شود در حال فعالیت است.

نواب در بخش دیگری از سخنانش به رتبه برترخدمت رسانی شرکت توزیع برق  در بین دستگاه های خدمات رسان استان اشاره کرد و گفت: استقرار سامانه یکپارچه نظرسنجی از مشترکان و کارکنان،استقرار میز خدمت الکترونیک با هدف تسهیل و تسریع در ارائه خدمات، حذف قبوض کاغذی در راستای اجرای پویش اجتماعی« آسمانی آبی، زمین سبز»و رتبه برتر پاسخگویی به مشترکان  از مهمترین خدمات ارائه شده به هم استانی های عزیز است.

استان یزد کمترین خاموشی را دارد

وی در ادامه به ارائه آماری از میزان تماس های گرفته شده با سامانه 12 شرکت توزیع برق استان پرداخت و ابراز داشت: تعداد تماس های روزانه با این سامانه از 469 تماس در سال 1394 به 820 تماس در سال 1398 رسیده است.

مدیرعامل توزیع برق استان با بیان اینکه  استان یزد با 68 دقیقه خاموشی کمترین خاموشی را در کشور دارد اظهار داشت: در ده روز گذشته به دلیل برودت هوا و افت فشار گاز چندین مرتبه آماده باش خاموشی اعلام شد اما همه تلاش خود را برای جلوگیری از بروز این اتفاق انجام دادیم.

طلب 100 میلیارد تومانی توزیع برق یزد از مشترکین

وی در بخش دیگری از سخنانش میزان بدهی مشترکان صنعتی،خانگی،کشاورزی و دستگاه های دولتی را یکصد میلیارد تومان دانست و گفت: از این میزان 25 میلیارد تومان سهم مشترکین خانگی،41میلیارد تومان سهم مشترکین صنعتی،15 میلیارد تومان سهم ادارات دولتی و مابقی سهم بخش کشاورزی و سایر مشترکین است.

وی در ادامه افزود: بنده و همکارانم معتقدیم باید به سه بخش صنعت، گردشگری و مراکز خدمات عمومی نظیر بیمارستان ها نگاه ویژه ای داشت و تاکنون نیز تا آنجا که مقدور بوده با این سه بخش تعامل داشتیم مگر مواردی که احساس کردیم مشترکین قصد سوء از مماشات توزیع برق را دارند البته ذکر این نکته ضروری است که ما در استان یزد در زمینه وصول مطالبات بیشترین تعامل را از سوی مشترکین داشته و با کمترین چالش نسبت به برخی استان ها مواجه هستیم.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.