شناسه : 33303470
گزارش لحظه به لحظه جشن 22 بهمن در یزد؛


امروز مزدم یزد همچون سال های گذشته برای ادای تکلیف خود و تجدید بیعت با امام،‌رهبر و آرمان های انقلاب حماسه آفرین خواهند شد.

به گزارش یزد آوا،‌ امروز مردم یزد همچون سال های گذشته برای ادای تکلیف خود و تجدید بیعت با امام،‌رهبر و آرمان های انقلاب حماسه آفرین خواهند شد.

8:45 جشن پیروزی انقلاب امروز ساعت 7 صبح در میدان آزادی با برنامه های شاد و متنوع آغاز شد و مردم از همان ساعات ابتدایی صبح برای شرکت در راهپیمایی حاضر شدند.

8:47 حضور دانش آموزان و شور و شوق انقلابی در بین جوانان یزد وصف ناپذیر است.

8:48 پخش سرودهای انقلالی در مسیر راهپیمایی در یزد شور حال دیگری را به سی و نهمین جشن پیروزی انقلاب داده است.

8:49 هر لحظه به جمعیت حاضر در میدان آزادی و میدان سید مصطفی خمینی افزوده می شود، زن و مرد، پیر و جوان امروز با در دست داشتن پرچم ایران اسلامی برای ثبت تاریخی ترین جشن سال به سمت میعادگاه راهپیمایی 22 بهمن در حرکت هستند.

9:00 مهم اکنون در میدان آزادی با رها سازی 39 کبوتر به آسمان دارالعباده یزد نماد آزادی به نمایش گذاشته شد.

9:06 علیرغم سردی هوا حضور همه اقشار جامعه برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دیدنی است، مادرانی که با نوزادان و کودکان خردسال خود آمده اند تا سیر و سلوک ولایت پذیری را برای فرزندانشان به معنای واقعی کلمه نشان دهند.

9:10 هم اکنون جشن 22 بهمن سال 96 پس از قرائت ایاتی چند از کلام الله مجید در یزد با شعار کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل آغاز شد.

9:23 حضور مسئولان از همان ساعات اولیه صبح در میدان ازادی و همراهیشان با مردم همبستگی را صدچندان به نمایش گذاشته است، شهردار یزد،‌معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزدۀ،‌فرماندار یزد و براعضای شورای شهر هم اکنون در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شدند.

9:31 خیل جمعیت راهپیمایان هم اکنون در سمت میدان شهید بهشتی یزد در حال حرکت است و با مشت های گره کرده و صدای رسا بر علیه دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی شعار می دهند.

9:32 تعدادی از دانش آموزان با ساختن آدمک استکبار صهیونیستی،‌هر چی بیشتر از قدرت پوشالی آن ها پرده برداشتند و اعلام کردند که هیچ قدرتی بالا تر از «یَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِمْ» نیست.

9:39 خبرنگاران و عکاسان رسانه ها و صدا و سیما لحظه به لحظه صحنه های دیدنی و ناب امروز را در خیابان امام خمینی یزد به قاب تصویر می کشند.

9:43 جمعیت راهپیمایان هم اکنون به میدان شهید بهشتی رسید و جمعیت حاضر از توان هر دوربینی خارج است.

9:45 مردم یزد با بر افراشتن پرچم های ایران اسلامی و به خاک کشیدن پرچم آمریکا و صهیونیست غاصب نشان دادن که تا ایران اسلامی زنده و هوشیار است بساط ذلت و رسوایی اسکتبار جهانی پهن است.

9:50 بیش از 100 غرفه فرهنگی و ایستگاه صلوانی در جشن تماشایی 22 بهمن از مردم یزد پذیرایی می کنند.

9:52 مسیر راهپیمایی 22 بهمن توسط بالگرد گلباران شد.

9:54 خیل وصف ناپذیر جمعیت هم اکنون به میدان امیرچخماق و معراج الشهدا گمنام رسید.

9:55 تکیه تاریخی امیر چخماق برای سی و نهمین بار حماسه سازی مردم یزد را در روز انقلاب اسلامی به خاطر خواهد سپرد تا جهان بدانند ایران نابود شدنی نیست و تا ابد سرافراز و سربلند به ملتش افتخار می کند.

10:00 هنرمندان یزد که از ساعات اولیه صبح در میدان آزادی با مردم همراه شدند هم در خیل جمعیت همراه با مردم در راهپیمایی حاضر شدند.

10:05 امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه به همراه روحانیون، استاندار یزد و دیگر مسئولان و مدیران یزد در میدان امیر چخماق یزد حاضر شدند.

10:06 تا دقایقی دیگر نهاوندیان معاون اقتصای رییس جمهور به عنوان سخنران مراسم در میدان امیر چخماق به سخنرانی خواهد پرداخت

10:10 حضور فرماندهان نظامی و انتظامی استان یزد در راهپیمایی،‌نشان داد امنیت گام به گام با مردم ایران همراه است.

10:16 نیروهای خدوم انتظامی استان،‌آتش نشانان دلیر یزد، بسیجیان سرافراز و مأموران فوریت های پزشکی یزد،‌امدادگران هلال احمر و دیگر ارکان ها برای برپایی هر چه باشکوه تر راهپیمایی 22 بهمن در یزد در سرتاسر مسیر اماده خدمت رسانی به مردم هستند.

10:30 خبرنگاران خارجی خیل جمعیت مردم یزد را به جهان مخابره می کنند.

10:31 نماد شیطان پرستی و استکبار در روبروی میدان امیرچخماق به آتش کشیده شد.

10:35 هم اکنون گروه سرود همسرایان فجر در میدان تاریخی امیرچخماق یزد به اجرا درامد.

10:50 نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهور، تا دقایقی دیگر سخنرانی خود را آغاز خواهد گرد.

10:59 محمد گلریز خواننده انقلابی کشور در جمع مردم یزد به اجرا سرودهای دهه اول انقلاب پرداخت.

11:00 نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور در راهپیمایی 22_بهمن تماشایی در یزد:

11:05حضور گسترده چهره های جوان در راهپیمایی 22 بهمن نشان می دهد، کماکان آرمان های انقلاب ادامه خواهد داشت،‌بهترین سرمایه ما مردم بوده و هستند. مردم ایران با انسجام و وحدت خود با کمترین هزینه توطئه دشمنان را خنثی کرده اند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.