شناسه : 38558609
مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان یزد:

به مجموعه‌های گردشگری برای حضور مسافران بدون ماسک تذکر دادیم


مصطفی فاطمی گفت: برخی از مجموعه‌های گردشگری اجازه ورودمسافران بدون استفاده از ماسک را داده بودند که به آنها تذکر داده شد.

مصطفی فاطمی در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، در خصوص حضور و بازدید مسافران در اماکن گردشگری یزد بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: سه تور گردشگری به یزد ورود پیدا کردند که در اماکن گردشگری مختلف حضور پیدا کردند و در برخی اماکن از ماسک استفاده نکردند.

وی ادامه داد: برخی از مجموعه‌های گردشگری اجازه ورود این مسافران بدون استفاده از ماسک را نداده بودند و برخی نیز رعایت نکرده بودند و اجازه بازدید را به آنها داده بودند با این حال بلافاصله همان صبح که متوجه این موضوع شدیم به مجموعه‌های گردشگری تذکر دادیم که مسافران حتما باید با ماسک وارد اماکن گردشگری شوند.

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان یزد تصریح کرد: بعد از فروردین ماه هیچگونه مصوبه‌ای نه در کشور و نه در هیچ کدام از استان‌ها مبنی بر محدودیت سفر و تعطیلی اماکن گردشگری نداشتیم و با اینکه از قبل هیچ ابلاغی به ما نشده است امروز طی تماس تلفنی به ما اعلام شد که ستاد استانی مصوبه‌ای مبنی بر تطعیلی اماکن گردشگری یزد دارد البته هنوز مصوبه به دست ما نرسیده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.