شناسه : 38882216
کارشناس مسائل سیاسی:

بیرون راندن امریکا از منطقه انتقام خون سردار سلیمانی است


برزگر گفت: انتقام اساسی خون سردار سلیمانی همان آن است که رهبری فرمودند اینکه چنان عرصه بر آنها تنگ شود که بساطشان را جمع کنند و کلا از منطقه بیرون روند.

احمد برزگر در گفتگو با خبرنگار یزد آوا به گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: خداوند در قرآن تعبیری به نام «یوم الله» دارد و به حضرت موسی(ع) دستور می‌دهد «ذَکِّرهُم بِأَیّامِ الله»، هر مقطعی از زمان که اراده الهی در آن متجلی و متبلور شود و علل و عوامل مادی را کنار بگذارد و شکست بدهد به آن یوم الله می‌گویند، و روز تشییع پیکر سردار سلیمانی نیز به تعبیر رهبر انقلاب یوم الله بود.

وی ادامه داد: خداوند به خاطر اخلاص، توکل به خدا و ولایت مداری حاج قاسم سلیمانی چنان برکتی در خون ایشان قرار داد که میلیون‌ها نفر را به جوشش و حرکت واداشت و یک تشییع جنازه بی سابقه در تاریخ بعد از رحلت حضرت امام(ره) رقم خورد این‌ها همه از برکات اخلاص است که تمامی ندارد و بنیانگذار یک مکتب است.

این استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی گفت: مقام معظم رهبری در پی این تشییع جنازه بی سابقه فرمودند یوم الله 16 دی را فراموش نکنید و مکتب شهید سلیمانی را هم فراموش نکنید یعنی شهید حاج قاسم سلیمانی با اخلاص، معنویت و ولایت مداری که داشت مؤسس و بنیان‌گذار مکتب و جریانی است که می‌تواند سال‌های سال نسل جوان را پرورش دهد و همچنان جریان مقاومت را با خونش آبیاری کند و محکم‌تر از گذشته جلو ببرد.

برزگر تصریح کرد: جایگزینی برای شهید سلیمانی پیدا نمی‌شود و اگر ده‌ها نفر مثل ترامپ، پمپئو و فرماندهان عالی رتبه نظامی امریکا کشته شوند اندازه کفش پای شهید سلیمانی نیز ارزش ندارد و شاید با انتقام از ترامپ، پمپئو و همه دست اندرکاران ترور و به درک واصل شدن آنها آب سردی بر این داغ ریخته شود.

وی ادامه داد: انتقام اساسی و اصلی در قبال ترور سردار سلیمانی همان چیزی است که مقام معظم رهبری فرمودند این که جبهه مقاومت چنان عرصه بر امریکایی‌ها در منطقه تنگ کنند که امریکایی‌ها مجبور شوند بساطشان را جمع کنند و کلا از منطقه و از کشورهای عراق، سوریه، افغانستان، یمن و ...بیرون روند چنین انتقام سخت و نهایی در شأن خون شهید سلیمانی است.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: ان شاءلله بیرون راندن امریکا از منطقه اتفاق می‌افتد این اقدام ممکن است دیر انجام گیرد اما قطعی است چرا که دستور ولایت فقیه است و افرادی هستند که این دستور را اجرا کنند البته زمان‌بر است و با ملاحظات خاص خودش باید انجام گیرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.