شناسه : 34090056
رئیس جمعیت هلال احمر خاتم:


رئیس سازمان جمعیت جوانان هلال احمر شهرستان خاتم اظهار داشت: با اجرای طرح ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر خاتم در تعطیلات نوروزی بیش از 17 هزار رو سیصد هفتاد و چهار هزار مسافر و گردشگر از خدمات برخوردار شدند.

به گزارش یزد آوا، رئیس سازمان جمعیت جوانان هلال احمر شهرستان خاتم در گفتگو با خبرنگار طنین خاتم اظهار داشت: با اجرای طرح ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر خاتم در تعطیلات نوروزی بیش از 17 هزار رو سیصد هفتاد و چهار هزار مسافر و گردشگر از خدمات برخوردار شدند.

مجتبی عشایری گفت: هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از ۲۸ اسفندماه سال گذشته در حوزه جوانان جمعیت هلال احمر آغاز شد که در شهرستان خاتم 135 نفر از جوانان عضو، با برپایی دو پست ثابت و سیار در اجرای آن مشارکت کردند.

عشایری افزود:در اجرای این طرح 10 هزار و 795 نقشه و بروشور میان مسافران نوروزی توزیع شد.

وی از پیوستن 3790 نفر به کمپین ملی «نه به تصادفات» در شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: در سومین سال اجرای این کمپین شاهد استقبال بی نظیر و تأثیرگذار این پویش ملی در سال جدید بودیم..

رئیس جمعیت هلال احمر خاتم یادآورشد: در اجرای هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت در ایستگاه کودک ، تعداد 322 نفر کودک در فضای دوستدار کودک، 646مسافر در خیمه های نماز و 274 نفر در زمینه کنترل فشار خون خدمت رسانی شد.

عشایری خاطر نشان کرد: طرح امداد  ونجات  نوروز نیز  از تاریخ 25 اسفندماه 96 شروع و تا تاریخ 15 فروردین ماه سال جدید ادامه داشت و دو پایگاه امداد ونجات جاده ای مسجد ابوالفضل مروست و مسجد ابوالفضل چاهک به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مسافرین و پوشش حوادث جاده ای را بر عهده داشتند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.