شناسه : 10124710
مشکلات باشگاه پرسپولیس واقعا زیاد است


رئیس سازمان لیگ گفت: مسئولان وزارت ورزش تمایلی ندارند که حق پخش تلویزیونی به حساب وزارت ورزش واریز شود.

به گزارش یزد آوا؛ مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص نشستی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشت، گفت: امروز منتقمی، کلانی و کاشانی نزد من آمدند و خواستار رسیدگی به مشکلات باشگاه پرسپولیس شدند.

وی افزود: مشکلات باشگاه پرسپولیس واقعا زیاد است. این تیم نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و ما باید نگاه ملی به پرسپولیس داشته باشیم. با توجه به این قضیه هرگونه همکاری لازم با باشگاه پرسپولیس انجام خواهیم داد.

رئیس سازمان لیگ خاطرنشان کرد: قرار شد مسئولان باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای با وزیر ورزش داشته باشند و مشکلات  خود را با ایشان مطرح کنند. ضمن اینکه کاشانی از من خواست شرایطی را فراهم کنم که جلسه‌ای با هاشمی استاندار تهران داشته باشند. از این رو من هم با هماهنگی که با آقای هاشمی داشتم برای امروز از ایشان وقت گرفتم تا نشستی با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشته باشد.

تاج در خصوص اینکه گفته می‌شود قرار است حق پخش تلویزیونی پس از تصویب بودجه به حساب وزارت ورزش و جوانان واریز شود، گفت: این مسئله قابل حل است. من امروز در وزارت ورزش حضور داشتم  و آنها نیز تمایل نداشتند که این پول به حساب‌شان واریز شود. مسئولان وزارت ورزش اعتقاد داشتند که این حق باشگاه‌ها است که باید به آنها داده شود. مسئله اصلی این است که صدا و سیما باید این حق را بدهد که هنوز نداده‌ و بهتر است شما نیز دنبال این مسئله باشید.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.