شناسه : 33316912


آمدن مردم ما به صحنه، صلابت و پایداری آنها دشمن را ناامید کرده و دل ملت‌هایی را که خواهان این انقلاب هستند را امیدوارتر می‌کند.

به گزارش یزد آوا، آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: 22 بهمن هر سال برای ما یک رویداد تازه و جدید و نوآوری است. هرچند هر سال انقلاب در مسیر شکوفایی با دشمنی و موانع روبرو می‌شود ولی بحمدالله هر سال با حضور مردم پیروزی و شکوفایی و رشد بیشتر می‌شود.

امام جمعه یزد اظهار کرد: هر سال استکبار با حضور بیشتر مردم مایوس تر می شود و تمام توطئه‌هایی که انجام داده و پول‌هایی که هزینه کرده با حضور مردم در 22 بهمن خنثی می شود.

وی با اشاره به عنایات خداوند متعال در پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: 22 بهمن از ایام الله است که خداوند در این روز به این مردم و به اسلام و جامعه عنایت داشته است.این روز روز بزرگی است. 40 سال است که استکبار جهانی می خواهد ما را از انقلاب جدا کند، جامعه ما را عقب نگه دارد، وحدت مردم را در هم بشکند اما با این حضور ها تمام این نقشه ها با شکست مواجه شده است.

آیت‌الله ناصری با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب بر بزرگداشت 22 بهمن گفت: انشاالله راهپیمایی 22 بهمن امسال هم پرشورتر از همیشه برگزار شده و مردم با حضور خود مشت محکمی به دهان استکبار می‌زنند.

حضور مردم دشمن را ناامید و ملت‌های آزاده را امیدوارتر می‌کند

حجت‌الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر با تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب گفت: انشاالله خدا توفیق دهد سپاسگذار نعمت‌هایش باشیم و دین خود نسبت به خون شهدا و زحمات امام(ره) و مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ادا کنیم.

وی ضمن در خواست از مردم برای حضور پررنگ در این راهپیمایی گفت: سال‌های گذشته شاهد حضور شکوهمند مردم بودیم، امسال نیز با توجه به هجمه دشمنان علیه انقلاب و نظام مردم ما با شکوه‌تر از سال‌های قبل در صحنه حاضر خواهند شد.

وی تاکید کرد: آمدن مردم ما به صحنه، صلابت و پایداری آنها دشمن را ناامید کرده و دل ملت‌هایی را که خواهان این انقلاب هستند را امیدوارتر می‌کند.

22 بهمن روز کوبیدن مشت محکم به دهان آمریکا است

حجت‌الاسلام محمدعلی جعفری امام جمعه خاتم نیز با تبریک دهه فجر گفت: 22 بهمن روز پیرزوی نور بر ظلمت و تاریکی، پیروزی حق بر باطل و پیروزی خون بر شمشیر است.

وی ادامه داد: این روز، روز تجدید میثاق با آرمان امام عظیم‌الشان انقلاب و شهدای گلگون‌کفن و تجدید پیمان مجدد با ولی امر مسلمین است.

جعفری گفت: 22 بهمن روز کوبیدن مشت محکم به دهان آمریکا و ایادی مزدورش است لذا از همه مردم شهرستان خاتم جهت شرکت پرشور و باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن دعوت می‌کنم.

هر جا دشمن از ما ناراحت بود بدانیم که مسیر درست را می‌رویم

همچنین سید اسماعیل شاکر امام جمعه اردکان بیان داشت: مردم عزیز ما همیشه در همه صحنه‌ها حضور سرنوشت‌ساز خود را به خوبی نشان داده‌اند.

وی با اشاره به تلاش هرساله  دشمنان برای کمرنگ کردن راهپیمایی 22 بهمن  گفت: امام (ره) همواره می‌فرمودند هرجا دشمن از ما ناراحت بود باید بدانیم که مسیر درست را می‌رویم.

شاکر بیان داشت: ان‌شاالله مردم با حضور به موقع و به یاد ماندنی خود بار دیگر پایبندی خود به آرمان‌های امام راحل را نشان داده و بار دیگر با مقام معظم رهبری بیعت خواهند کرد.

حضور مردم مشت محکمی بر دهان کسانی است که می‌خواهند در کشور فتنه ایجاد کنند

حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی امام جمعه مهریز نیز گفت: یوم الله 22 بهمن را که جشن پیروزی انقلاب و نمایش اقتدار، عزت و آرامش است را گرامی می داریم.

وی تصریح کرد: از مردم بزرگوار دعوت می کنیم بر اساس منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری با حضور خود به این فرمایشات لبیک بگویند و نشان دهند  طبق فرموده رهبر انقلاب 22 بهمن امسال راهپیمایی تماشایی خواهد بود.

محی الدینی اضافه کرد: انشاالله این حضور مشت محکمی باشد بر دهان استکبار جهانی و کسانی که می خواهند در این کشور فتنه، رخنه و نا امیدی ایجاد کنند.

امام جمعه مهریز  خاطر نشان کرد: حضور یک پارچه مردم در جشن انقلاب باعث اقتدار نظام شده و دشمنان را نا امید می‌کند.

از حضور پرشور مردم تقدیر می‌کنم

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالقاسم غفوری امام جمعه تفت هم اظهار داشت: ماه بهمن ماه پیروزی حق بر باطل است.

وی گفت: لازم است از حضور گرم، پرشور و سرشار از ایمان و اعتقاد و احساسات مردم متدین ایران و مردم استان یزد تقدیر و تشکر کنم که مثل همیشه در صحنه راهپیمایی و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا و منکوب کردن توطئه دشمنان و استکبار جهانی مقتدرانه، با ایمان و با احساسات دینی و انقلاب در صحنه حضور پیدا کرده‌اند.

غفوری عنوان کرد: انشاالله خداوند به توفیقات همه مردم ایران بیافزاید و توطئه دشمنان را خنثی کند.

حضور مردم اصلی‌ترین پشتوانه مردمی برای استمرار انقلاب اسلامی است

همچنین حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه بیان داشت: امروز سالروز خلق حماسه‌ای دیگر از حماسه‌های ماندگار انقلاب است.

وی گفت: راهپیمایی مردم در 22 بهمن اصلی‌ترین پشتوانه مردمی برای استمرار انقلاب اسلامی است که برآمده از عزم و اراده ملی در سطح کشور ما است

حسینی بیان داشت: در ابرکوه شاهد شور و اشتیاق وصف‌ناپذیر مردم در این مراسم عظیم و تاثیرگذار هستیم که به لطف خدا در حال شکل‌گیری است.

وی گفت: امیدوارم این تعهدی که همه ملت ایران امروز در حضور یکپارچه خود در راهپیمایی نشان می‌دهند درسی ماندگار و اثرگذار برای دشمنان و آمریکا باشد تا بفهمند در برابر این عزم ملی و اصرار بر استمرار نظام اسلامی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

تنها انقلابی که با وجود انواع فشارهای دشمنان ایستادگی کرده انقلاب ما است

حجت ‌الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی امام جمعه بهاباد نیز با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: جان بولتن سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل که اعلام کرده بود باید کاری کنیم انقلاب ایران روی چهلمین سالگرد خود را نبیند.

وی تاکید کرد: اکنون که به لطف پروردگار جشن بزرگ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را برگزار می کنیم همه مردم به این نکته فکر کنند  که با وجود این همه تحولات و انقلاب در دنیا تنها انقلابی که علیه این همه فشار و تبلیغ وجود دارد، انقلاب ما است. مگر چه اتفاقی در دنیا افتاده است. اگر براستی طبق ادعاهای دشمن این انقلاب نتوانسته کاری برای مردم کند، در علم و دانش پیشرفت نکرده و حس خودباوری ایجاد نکرده پس چه مشکلی برای همه مخالفین اسلام و دین هست که این همه دشمنی دارند؟

بشکانی عنوان کرد: اینکه مردم همیشه در صحنه ها حاضر می شوند و بزرگترین حماسه ها را خلق می کنند، جای تقدیر دارد. از خداوند می خواهیم توفیق خدمت را به همه ما عنایت بفرماید.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.