شناسه : 35785457
آزاده سرافزاز دفاع مقدس:


قائم مقام دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان یزد گفت: امروز شاهد تولد هسته های مقاومت در سرتاسر جهان اسلام هستیم و می بینیم که تفکر بسیجی دشمنان اسلام را به زانود در آورده است.

به گزارش یزد آوا؛ آزاده سرافزازدفاع مقدس در حاشیه حضور در یکصد و سیزدهمین جلیه علنی شورای شهر یزد با بیان این مطلب که بسیج مدرسه عشقی است که عاشقترین فرد عالم آن را پایه گذاری کرده و آن را مایه افتخار خود می دانست و می فرمود تنها افتخارم این است که یک بسیجی ام.

احمد هژبری؛  بیداری و برخورداری از بصیرت ،حمایت از مظلوم ،انجام کارجهادی و  تابع محض ولایت بودن را از ویژگی های بارز بسیجیان دانست و گفت: امام از ابتدای شروع انقلاب سه هدف؛تشکیل حکومت اسلامی، اسلامی کردن کشورهای اسلامی و جهانی کردن اسلام یعنی فراهم کردن مقدمه ظهوررا دنبال می کرد که تشکیل بسیج با هدف جهانی کردن اسلام صورت گرفت.

وی  با بیان اینکه 30 درصد شهداری دفاع مقدس را بسیجیان تشکیل می دهند اظهار داشت: اگر حضور بسیج در جنگ نبود تمام معادلات به نفع دشمن پیش می رفت و این حضور معادلات دشمنان را برهم زد.

هژبری تصریح کرد: تفکر امام جهانی بود وپس از جنگ امام فرمود بسیجیان جهان اسلام به فکر حکومت بزرگ اسلامی باشند چرا که بسیج تنها منحصر به ایران نیست و باید هسته های مقاومت در تمامی جهان به وجود آید که  امروز شاهد تولد هسته های مقاومت در سرتاسر جهان اسلام هستیم و می بینیم که تفکر بسیجی دشمنان اسلام  را به زانود در آورده است.

قائم مقام دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان یزد خاطر نشان کرد: درطول  این چهل سال هر کس با جهوری اسلامی پیوند خورده مانند حزب الله ،عراق، یمن و...ماندگار شده و هرکس با آمریکا پیوند خورده مانند صدام،قذافی و در آینده بن سلمان نابود شده است.

وی در پایان با تاکید براینکه امروز تفکر بسیجی در حال جهانی شدن است  اظهار داشت:  تفکر بسیجی سنگر های کلیدی جهان را فتح کرده و اسلام ابرقدرت ها را به خاک مذلت خواهد کشید .

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.