شناسه : 36534852
معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد:


معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد اظهار داشت:با توجه به میزان مناسب توزیع قند و شکر در بازار هنوز مشکل داریم و شاهد تقاضای بیش از حد نیاز برای خرید شکر هستیم که ناشی از فرهنگ نادرست خرید مردم است.

علی افشارپور در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، در خصوص توزیع گوشت گوسفندی در یزد گفت: از 11 اردیبهشت ماه به بعد دیگر توزیع گوشت در استان انجام نشده است و با توجه به این که تامین گوشت پنج استان دیگر نیز توسط یزد انجام می شده در استان های دیگر نیز گوشت تنظیم بازار توزیع نشده است. تاکنون نیز در مورد شروع مجدد توزیع گوشت، از سوی دولت چیزی اعلام نشده است.

وی در خصوص توزیع شکر در استان گفت:ماهیانه 5 هزار تن شکر در صنف و صنعت و 300 تن نیز برای مصارف خانوار در استان یزد توزیع می شود اما همچنان تقاضا برای خرید شکر در استان وجود دارد.

افشارپور با بیان این که در سال های قبل میزان خرید شکر از سوی مردم به مراتب کمتر از این بوده است ادامه داد: امسال به دلیل تفاوت بالای قیمت شکر آزاد و شکر دولتی، تقاضا برای خرید شکر دولتی زیاد است که این تقاضا بیش از حد نیاز خانوارها است. مگر یک خانوار در سال چه میزان شکر مصرف می کند که همچنان باید شاهد صف تقاضا برای خرید شکر از سوی مردم باشیم.

وی با بیان این که  مقرر شده تا  هزار و 500 تن قند در استان توزیع شود افزود: با توجه به میزان مناسب توزیع قند و شکر در بازار هنوز مشکل داریم و شاهد تقاضای زیاد برای خرید شکر هستیم که ناشی از فرهنگ نادرست خرید مردم است و این در حالی است که واردات شکر به کشور همچنان ادامه دارد و هیچ کمبودی در زمینه شکر نداریم.

انتهای پیام/ق

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.