شناسه : 14444054
در اولین جلسه کارگروه عارضه‌یابی واحدهای راکد استان مطرح شد؛


نخستین کارگروه استانی «عارضه‌یابی» صنایع راکد با حضورمسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، شرکت شهرک‌های صنعتی، بسیج مهندسین صنعتی و نماینده استاندار به همت بسیج مهندسین استان به منظور رفع مشکلات صنایع استان در سالن اجتماعات شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، نخستین کارگروه استانی «عارضه‌یابی» صنایع راکد با حضورمسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، شرکت شهرک‌های صنعتی، بسیج مهندسین صنعتی و نماینده استاندار به همت بسیج مهندسین استان به منظور رفع مشکلات صنایع استان در سالن اجتماعات شرکت شهرک‌های صنعتی  برگزار شد.

رییس بسیج مهندسین صنعت و معدن استان یزد در ابتدای این جلسه اظهار کرد: اقداماتی که قرار است انجام شود در چهارچوب کلینیک صنعت و معدن سازمان بسیج خواهد بود که وظیفه اولیه آن تهیه شناسنامه وضعیتی از واحدهای صنعتی و تولیدی راکد استان است.

حسن بلندیان افزود: تهیه شناسنامه‌های وضعیتی واحدهای صنعتی در جهت تجزیه و تحلیل مسائل و مشکلات و یافتن راه‌حل‌های عملی برای واحدهای راکد توسط تیم‌های تخصصی و آموزش دیده صورت می‌گیرد که اولین گام در این راستا اخذ اطلاعات از مراکز و سازمان‌های مربوطه است.


مهندس موسوی از دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری نیز در این جلسه ضمن تأکید بر نقش آفرینی بسیج در صحنه‌های مختلف گفت: نقشی که امروز بسیج بر عهده دارد حضور در عرصه اقتصاد در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری است.

موسوی تصریح کرد: در سال‌های اخیر بررسی مشکلات واحدهای صنعتی در دستورالعمل استان قرار گرفته و پیگیری می‌شود اما حضور بسیج می‌تواند کمک قابل توجهی در این امرداشته باشد.

پس از بحث و تبادل نظر حاضران تصمیم بر این  شد که در اولین گام به طور آزمایشی برای تعداد محدودی از واحدهای تولیدی از جمله 11 واحد صنعتی راکد و تعطیل استان شناسنامه وضعیتی تهیه و عارضه‌یابی شده و در جهت راه اندازی مجدد آن‌ها اقدامات مقتضی صورت گیرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.