شناسه : 38908136
دبیر کمیته ورزش و جوانان کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد

توزیع 4 هزار لباس ورزشی مزین به تمثال شهدا بین ورزشکاران یزدی


نیکونژاد با اشاره به 4 هزار لباس ورزشی مزین به تمثال شهدا در استان، گفت: 400 تیم ورزشی در استان یزد شناسنامه‌دار شدند.

به گزارش یزد آوا، محمدمهدی نیکونژاد پیش از ظهر امروز نشست خبری کمیته ورزش و جوانان کنگره ملی 4 هزار شهید استان یزد که در حسینیه آقا برگزار شد گفت: از زمان اعلام برگزاری کنگره 4 هزار شهید در استان، 7 گروه را برای برگزاری هر چه‌بهتر برنامه‌های ورزشی این کنگره در نظر گرفتیم.

دبیر کمیته ورزش و جوانان کنگره 4 هزار شهید استان یزد افزود: با توجه به شیوع کرونا در استان، برنامه‌هایی که از قبل طی جلساتی طرح‌ریزی کرده بودیم را تعطیل نکردیم و سعی کردیم به بهترین شکل ممکن و به‌صورت مجازی این مسابقات و برنامه‌ها را اجرایی کنیم.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی مختلف در سطح استان یزد، گفت: استقبال بسیار خوبی از این مسابقات صورت گرفت که نتایج آن نیز در دهه مبارک فجر مشخص خواهد شد.

نیکونژاد اضافه کرد: با توجه به اینکه در شرایط کرونایی امکان حضور تماشاگران در مسابقات نبود، به شکلی برنامه‌ریزی کردیم تا تمثال شهدا را بر روی سکوها چیدمان کردیم که اثرات معنوی بسیار خوبی به مسابقات داد.

دبیر کمیته ورزش و جوانان کنگره 4 هزار شهید استان یزد اظهار داشت: یکی دیگر از برنامه‌های ورزشی اثرگذار این کنگره، برگزاری مسابقات ورزشی در سطح استان با نام شهدا بود.

وی از دیگر برنامه‌های کنگره ورزش و جوانان کنگره ملی شهدای استان یزد را شناسنامه‌دار کردن 400 تیم ورزشی اعلام کرد و افزود: 600 تیم دیگر نیز در سطح استان یزد هستند که با توجه به حرفه‌ای نبودن آنها، امکان شناسنامه‌دار کردن وجود نداشت.

نیکونژاد با بیان اینکه 4 هزار لباس ورزشی مزین به تمثال شهدا را بین ورزشکاران استان توزیع کردیم، اذعان کرد: تفاهم‌نامه‌هایی با 40 تیم مطرح در سطح استان یزد امضا خواهد شد تا بتوانیم این لباس‌های ورزشی مزین به تمثال شهدا را در مسابقات کشوری و لیگ‌های معتبر ورزشی مورداستفاده قرار دهند.

انتهای پیام/




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.