شناسه : 36518704
رئیس شورای اسلامی شهر یزد:


رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: آقای داور نظری اردبیلی ازنظر وزارت کشور و ما شهردار رسمی و قانونی یزد است و مباحثی که در این زمینه در فضای مجازی مطرح‌شده یک جوسازی رسانه‌ای است.

غلامعلی سفید در مصاحبه با یزد آوا، در خصوص آخرین وضعیت شهرداریزد گفت: آقای داور نظری اردبیلی ازنظر وزارت کشور و ما شهردار رسمی و قانونی یزد است و مباحثی که در این زمینه در فضای مجازی مطرح‌شده یک جوسازی رسانه‌ای است.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: برای قطع همکاری نظری اردبیلی با شهرداری یزد سه راهکار وجود دارد اول اینکه خودش استعفا دهد دوم اینکه شورای شهر او را استیضاح کند و سوم اینکه تخلفی اداری انجام بدهد و حکم اخراج وی صادر شود که آنچه مسلم است این است که شورای شهر وی را به‌عنوان شهردار معرفی کرده و قرار نیست استیضاحش کند مگر اینکه خودش استعفا بدهد.

تائید ابلاغ تلگرامی حکم شهرداریزد

وی با تائید ابلاغ تلگرامی حکم شهرداریزد توسط جمالی نژاد معاون وزیر کشور اظهار داشت: حکم شهرداریزد توسط وزارت کشور صادرشده و دست آقای جمالی نژاد است حتی زمانی که نظری اردبیلی به ایشان مراجعه می‌کند و از وی درخواست حکم می‌کند جمالی نژاد به نظری می‌گوید تو به یزد برو و ما در مراسم تودیع و معارفه حکم را به تو خواهیم داد.

سفید تصریح کرد: اینکه ایشان بر کرسی شهرداری تکیه داده و یکسری امکانات نیز در اختیار وی قرارگرفته به این دلیل است که قانونا شهرداریزد است و حتی وزارت کشور نیز نمی‌تواند حکم وی را لغو کند مگر همان‌طور که گفتم یا استیضاح شود یا تخلف اداری مرتکب شود و یا استعفا دهد که از سمت شهرداری یزد برکنار شود.

رئیس شورای شهر یزد در پایان در خصوص زمان تودیع و معارفه شهردار جدید یزد ابراز داشت: نمی‌دانم به چه علت وزارت کشور در این زمینه احتیاط می‌کند و زمان تودیع و معارفه به علت تعلل وزارتخانه مشخص نیست و باید از مسئولان وزارت کشور بپرسید چه زمانی تودیع و معارفه شهردار برگزار خواهد شد.
 

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.