شناسه : 34909325
ملی‌پوش سابق تیم والیبال:


ملی پوش یزدی با بیان اینکه حفظ حجاب زنان نمادی از هویت یک جامعه اسلامی به خصوص جامعه دینی ما است، گفت: حجاب می‌تواند سنگر مستحکمی در برابر بی بند و باری‌ها و مسائل غیر اخلاقی در محیط‌های اجتماعی و فرهنگی باشد.

عباسعلي ميرحسيني بازیکن سابق تیم ملی والیبال در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به تاکیدات قرآن کریم به زنان و مردان در خصوص حفظ حجاب و عفاف گفت: مسئله حجاب از دیرباز بین مسلمانان اهمیت خاصی داشته است اما متاسفانه با گذر زمان اهمیت و توجه به این موضوع در جامعه کمرنگ شده است.

وی بابیان اینکه حفظ حجاب زنان نمادی از هویت یک جامعه اسلامی به خصوص جامعه دینی ما است، افزود: حجاب می‌تواند سنگر مستحکمی در برابر بی بند و باری‌ها و مسائل غیر اخلاقی در محیط‌های اجتماعی و فرهنگی باشد.

میرحسینی تصریح کرد: دشمنان ما به خوبی به اهمیت حجاب در بین مسلمانان پی برده‌اند و دیگر از طریق جنگ رو در رو اقدام نمی‌کنند چون می‌دانند چیزی عایدشان نمی‌شود بلکه به مقابله با ارزش‌های دینی و اسلامی ما برخاسته‌اند و نمونه آن صرف هزینه‌های سنگینی برای شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان است تا خانواده‌های و زنان و مردان ما را فریب و تحت تاثیر قرار دهند.

سرمربي تيم واليبال خاتم اردکان خاطرنشان کرد: متاسفانه دشمن برای ایجاد بی بند و باری در جامعه خوب عمل کرده است و حتی برخی از مردان اکنون به شکل ظاهری همسر خود که با لباس زننده و آرایش غلطی در جامعه حضور پیدا می‌کند بی تفاوت هستند و حتی در جامعه باب شده که برای تبلیغ کالا از عکس و ماکت‌های زنان  بدون پوشش استفاده می‌شود که در شان جامعه ما نیست و مشکل ساز خواهد شد.

این ملی پوش یزدی با بیان اینکه قرآن مردان و زنان را مکلف به رعایت بسیاری از اصول اخلاقی و حجاب و عفاف کرده است، گفت: داستان حضرت یوسف (ع) تنها یک داستان نیست بلکه  تذکر به مردان و زنان به خصوص مردان در حفظ عفت و حیا است و یا داستان حضرت موسی (ع) و دختر شعیب پیامبر نمونه دیگری است که باید به خوبی مدنظر زنان و مردان ما قرار گیرد که متاسفانه در جامعه ما در حال فراموشی است و مسئولان نیز باید این موضوعات را مورد توجه قرار دهند.

انتهای پیام/

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.