شناسه : 31119025
آیت‌الله مدرسی:


آیت‌الله مدرسی گفت: شهید حججی موجب وحدت در جامعه و توجه و دفاع از دین و ارزش‌های اسلامی بعد از گذشت حدود سه دهه از دفاع مقدس شده است.

آیت‌الله سید محمد کاظم مدرسی در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، گفت: همانگونه که تمام ائمه علیهم السلام شهید شده‌اند اما امام حسین(ع) نسبت به بقیه ائمه جایگاه ویژه‌ای دارند، بعضی شهدای جامعه اسلامی نشان و جایگاه خاصی پیدا می‌کنند و شهید حججی نیز در مقایسه با شهدای امروز جایگاه و منزلت ویژه‌ای دارد.

وی ادامه داد: علاوه بر ویژگی‌های اخلاص، نیت پاک و حرکت به موقع که مقام معظم رهبری در مورد شهید حجیی فرمودند، ادبی که این شهید بزرگوار نسبت به دین، بزرگان دین، اعضای خانواده و والدین داشته، وی را شاخص کرده است.

  آیت‌الله مدرسی با اشاره به تشییع باشکوه پیکر شهید حججی تصریح کرد: حضور پرشور مردم در ان تشییع بیانگر عزم قاطع مردم در مبارزه با کسانی است که در مقابل نظام اسلامی، دین و تشیع ایستادگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه به برکت این شهداست که ما در کشور امنیت،عزت و استقلال داریم، افزود: حضور این شهید موجب وحدت در جامعه و توجه و دفاع از دین و ارزش‌های اسلامی بعد از گذشت حدود سه دهه از دفاع مقدس شده است و امیدواریم خداوند درجه شهدا را از آنچه هست رفیع‌تر گرداند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.