شناسه : 35837757
نماینده ولی فقیه در استان یزد:

حرکت در مسیر امام حسین(ع) ‌سبب حفظ و تقویت انقلاب اسلامی و انقلاب حسینی می‌شود‌


نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه خادمان حسینی هدفشان رضایت خدا و حمایت از دین است گفت: حرکت در مسیر امام حسین (ع) ‌سبب حفظ و تقویت انقلاب اسلامی و انقلاب حسینی می‌شود‌.

به گزارش یزد آوا، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی شامگاه شنبه در مراسم تجلیل از خادمان ستاد اربعین حسینی استان یزد با اشاره به اینکه معامله امام حسین (ع) با خدای متعال، معامله‌ای بود که هیچ کس با خدا انجام نداد اظهار داشت: خدای متعال هم در پاسخ این از خودگذشتگی که حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) از خود نشان داد، دل‌های جهانیان را به سمت و سوی او سوق داده و محبت ایشان را در وجود مردم نهاده است.
 
نماینده ولی فقیه در استان یزد هدف از قیام امام حسین (ع) را رضایت پروردگار عنوان کرد و گفت: امام حسین (ع) در این مسیر به هیچ چیز جز رضای خدا را در ذهن نداشت و کسانی که در این راه حرکت می‌کنند هم رضایت خدا، حمایت از دین و رضایت ائمه اطهار (ع) را باید در نظر داشته باشند.
امام جمعه یزد اضافه کرد: حرکت در مسیر معنوی اربعین یک تمرین برای حرکت بزرگ در زمان ظهور امام زمان (عج) است و هر ساله هم شاهد حضور هر چه بیشتر مردم به این سمت هستیم.
 
وی یکی از برنامه ستادهای اربعین و راهیان نور را همراه کردن افرادی دانست که هنوز خیلی با اهل بیت (ع) آشنا نیستند عنوان و خاطرنشان کرد: این افراد چه در دانشگاه‌ها، چه در مدارس و چه در سطح جامعه باید شناسایی شوند و به این سفرهای معنوی برده شوند تا آنها هم با معنویت آن خو بگیرند.
 
ناصری یزدی با تاکید بر اینکه مسیر امام حسین (ع) پاک‌کننده است افزود: کسانی که در این مسیر معنوی قدم بردارند پاک می‌شوند و گناهانشان بخشیده و محبت اهل بیت را در دل‌هایشان به همراه خواهند داشت.
 
نماینده ولی فقیه در استان یزد ادامه داد: شکی در این نیست که اگر کسی در مسیر حضرت ابا عبدالله الحسین شرکت کنند، محبت اهل بیت (ع) را با خود خواهند داشت و این کار سبب می‌شود که انقلاب اسلامی و انقلاب حسینی حفظ و تقویت شود.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.