شناسه : 10369000
مشاور استاندار یزد در امور روحانیون:


رحمانی مشاور استاندار یزد در امور روحانیون با بیان اینکه حماسه بزرگ 9 دی انقلاب اسلامی را از هر جهت بیمه کرد، اظهار داشت: ملت شریف ایران با توجه به خطراتی که اسلام و نظام را تهدید می‌کرد با هوشیاری کامل در راهپیمایی 9 دی شرکت کردند و تمام نقشه‌ها و حرکت‌های دشمن را نقش بر آب کردند.

حجت الاسلام جعفر رحمانی مشاور استاندار یزد در امور روحانیون در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به روایت « رأس كلّ خطيئه حبُّ الدنيا » گفت: در انتخابات سال 88  عده‌ای که حب ریاست داشتند و به آن جایگاه نرسیدند، ادعای کذب تقلب در انتخابات را مطرح کردند و حتی حاضر نشدند آن را از راه‌های قانونی پیگیری کنند و به مسئله دامن زدند.

وی این اتفاق را درس بزرگی برای مردم و مسئولین دانست و ادامه داد: چنانچه بخواهیم مسئولیتی را به انجام برسانیم آن را برای رضای خدا و خدمت به خلق بپذیریم و چنانچه این مسئولیت جزء وظیفه انسان نبود می‌تواند در سنگرهای دیگر به مردم خدمت کند.

حجت الاسلام رحمانی با بیان اینکه  حماسه بزرگ 9 دی انقلاب اسلامی را از هر جهت بیمه کرد، اظهار داشت: ملت شریف ایران با توجه به خطراتی که اسلام و نظام را تهدید می‌کرد که متأسفانه جرقه آن را افرادی بدون توجه به کمین و سوء استفاده دشمن در انتخابات سال 88 زدند، با هوشیاری کامل در راهپیمایی 9 دی شرکت کردند و تمام نقشه ها و حرکت‌های دشمن را نقش بر آب کردند.

مشاور استاندار یزد در امور روحانیون با اشاره به نقش روحانیون در بزرگداشت و استمرار 9 دی، اولین نقش را متعلق به رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب ابعاد گوناگون فتنه را برای مردم تبیین کردند و نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را  در نماز جمعه بیان کردند.

وی با بیان اینکه با کمال تأسف اشخاصی از روی قصد و یا از روی جهالت وارد میدان فتنه شدند، ادامه داد: ائمه جمعه سراسر کشور و مراجع تقلید در سال 88 نسبت به فتنه وفتنه گران واکنش نشان دادند و روحانیت نیز در بحث حفاظت از نظام اسلامی با هوشیاری کامل نقش بزرگ خود را ایفا کردند.

حجت الاسلام رحمانی با بیان اینکه فتنه گران در فتنه 88 نتوانستند حق را از باطل تشخیص دهند، تصریح کرد: فتنه‌گران سال 88 چنانچه قصد قتنه جویی و اختلاف میان امت اسلامی داشتند که متأسفانه دشمن از این ماجرا سوء استفاده‌های فراوانی کرد مفسد فی الارض شناخته می‌شوند و طبق قانون حکم چنین کسانی روشن است.

وی در پایان تأکید کرد: مردم با شرکت در جلساتی که به مناسبت حماسه 9 دی برگزار می‌شود، این روز را گرامی ‌بدارند و به دشمنان انقلاب اسلامی  اجازه سوء استفاده را ندهند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.