شناسه : 10380710
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد:


حجت الاسلام حسینی کوهستانی با بیان اینکه بسیاری تلاش می‌کنند حماسه 9 دی را کمرنگ کنند و به فراموشی بسپرند تأکید کرد: این روز نباید هیچ گاه از صفحه تاریخ انقلاب اسلامی پاک شود و تاکنون مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های مهمی که داشتند با ظرافت خاصی به بحث فتنه 88 پرداختند.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد عصر روز گذشته در نشست بصیرتی بسیج و رسانه، روز 9 دی سال 88 را روزی سرنوشت ساز برای تمام مردم و کشورهای مسلمان شیعی دانست و افزود: حضور مردم در همه جا راه گشا بوده است و با حضور آنها در حماسه 9 دی چهره نفاق جدیدی که همان فتنه سازان، عوامل فتنه و ایادی فتنه بودند برملا شد.

حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی با بیان اینکه بسیاری تلاش می‌کنند حماسه 9 دی را کمرنگ کنند و به فراموشی بسپرند  تأکید کرد: این روز نباید هیچ گاه از صفحه تاریخ انقلاب اسلامی پاک شود و تاکنون مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های مهمی که داشتند با ظرافت خاصی به بحث فتنه 88 پرداختند.

وی با تأکید بر این که فتنه 88 باید تبیین و کالبد شکافی شود، ادامه داد: رسانه‌ها، مبلغین، ائمه جمعه، سخنرانان و همه کسانی که به نحوی تریبون دار هستند باید به تبیین اصل و ابعاد فتنه از جمله قانون گریزی و ایستادگی در مقابل قانون بپردازند تا درسی برای آیندگان و نسل جدید باشد.

حجت الاسلام حسینی کوهستانی با بیان اینکه گستاخی‌های دشمن نتیجه فتنه 88 است، ادامه داد: دشمن شناسی نیاز به بصیرت دارد که برای آن باید دین شناس باشیم یعنی جایگاه ولایت و امامت را بدانیم و همچنین تقوای الهی پیشه کنیم.

وی همچنین با اشاره به تشییع شهدای گمنام در یزد گفت: تشییع و خاکسپاری 8 شهید گمنام آن گونه که در شأن استان یزد بود انجام شد و امیدواریم این محل و فضای تدفین شهدا، بتواند خیلی از مسائل فرهنگی ما را حل کند و چراغ راهی برای مردم ما باشد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.