شناسه : 10045328
تلاش برای حضور یکی از سران فتنه در دانشگاه تهران/

خاتمی:برای حضور در دانشگاه معذوریت دارم/از "سیدحسن"دعوت کنید


همزمان با نزدیک شدن روز 16 آذر در دانشگاه‌ها، انجمن اصلاح‌طلب دانشگاه تهران که تا کنون چندین با تا مرز منحل شدن هم پیش رفته است و سابقه برپایی تحصن‌ها و اغتشاشات زیادی را در پرونده خود دارد، برای روز دانشجو از محمد خاتمی به عنوان یکی از سران فتنه دعوت کرده است تا در این دانشگاه سخنرانی کند.

به گزارش یزد آوا به نقل از راه دانا، همیشه روز دانشجو در دانشگاه‌های کشور محلی برای زنده نگه داشتن یاد دانشجویانی بوده است که نخواستند دانشگاه عرصه جولان افرادی شود که دلبستگی به کشور نداشته و مزدورانی برای کشور بودند.

در این میان شخصیت‌های زیادی سعی می‌کنند تا با رساندن خود به دانشگاه‌ها در این روز خود را پیرو و طرفدار جنبش های دانشجویی بدانند.

در این راستا همزمان با نزدیک شدن روز 16 آذر در دانشگاه‌ها، انجمن اصلاح‌طلب دانشگاه تهران که تا کنون چندین با تا مرز منحل شدن هم پیش رفته است و سابقه برپایی تحصن‌ها و اغتشاشات زیادی را در پرونده خود دارد، برای روز دانشجو از محمد خاتمی به عنوان یکی از سران فتنه دعوت کرده است تا در این دانشگاه سخنرانی کند.

این در حالی است که خاتمی به خاطر عدم توبه از فعالیت‌ها و خط دهی در فتنه 88 هنوز نتوانسته است نظر بزرگان نظام را نسبت به خود برا بازگشت به آغوش سیاست جلب کند.

گفته می شود خاتمی در پاسخ به درخواست این انجمن افراطی گفته است که برای حضور در جلساتی در دانشگاه‌ها معذوریت داشته و بهتر است از سید حسن خمینی، نوه امام برای حضور در این جلسه دعوت شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.