شناسه : 36510201
عضو شورای شهر یزد:


عضو شورای شهر یزد در واکنش به سفر برخی از اعضای شورای شهر یزد به شهرهای اروپایی گفت: همراهی بنده با اعضایی از شورا که قصد این سفر را دارند خلاف واقع است.

الهه جورابی در گفتگو با خبرنگار یزد آوا در واکنش به سفر برخی از اعضای شورای شهر یزد به شهرهای اروپایی گفت: همراهی بنده با اعضایی از شورا که قصد این سفر را دارند خلاف واقع است و هیچ تصمیمی برای مسافرت خارجی ندارم.

حضور در شب فرهنگی یزد، هدف سفر به ایتالیا

وی با اشاره به هدف برگزاری این سفر گفت: اینطور که گفته شده شب فرهنگی یزد در میلان ایتالیا در حال برگزاری است و هدف اعضایی که قصد سفر دارند حضور در این شب فرهنگی عنوان شده است.

عضو شورای شهر یزد با بیان اینکه امور مهم‌تری در یزد نسبت به این سفر خارجی وجود دارد که پرداختن به آن نیاز شهروندان است، تصریح کرد: در خصوص برگزاری شب فرهنگی در میلان ایتالیا، بنده و تعدادی دیگر از اعضا به صورت دقیق اطلاعی نداریم و این موضوع در صحن شورا نیز مطرح نشده است.

مطرح نشدن برنامه شب فرهنگی یزد در صحن شورا

وی با بیان اینکه اینگونه اعلام شده که این سفر با هزینه شخصی انجام می‌شود، ادامه داد: شاید دلیل بی اطلاعی از برنامه شب فرهنگی عدم حضور ما در کمیسیون فرهنگی است با این حال از یکی دیگر از اعضا نیز که سوال شد این موضوع در کمیسیون فرهنگی نیز مطرح نشده است.

جورابی عنوان کرد: چنانچه کاری یا برنامه‌ای بخواهد توسط شورای شهر انجام گیرد و هزینه آن توسط شهرداری یا سازمان‌های تابعه پرداخت شود باید در صحن مطرح شود که برنامه شب فرهنگی مطرح نشده است و شاید از سوی نهاد دیگری در حال برگزاری است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.