شناسه : 10243675
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای گفت: پشتوانه انقلاب مقدس اسلامی ما خون های مطهر شهیدان است و این انقلاب با قدرت و تحت رهبری های مقام معظم رهبری به اهداف نورانی خود ادامه می دهد .

به گزارش یزد آوا؛ عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی صبح امروز  در سومین مجمع عالی بسیج مهریز اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری همان تکیه بر دانش و توان داخلی و بومی است .

وی اضافه کرد: همه افراد و گروه ها و بخصوص مسئولان اجرایی و همچنین بسیجیان دلاور باید برای اجرایی شدن فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در موضوع اقتصاد مقاومتی بکوشند .

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمنان در 35 سال گذشته برای مهار انقلاب اسلامی و ضربه زدن به کشور و دلسرد کردن ملت ما از انواع ترفندها بهره گرفته اند .

جوکار گفت: عزت و عظمت این کشور و ملت در گرو اطاعت از منویات مقام معظم رهبری ، ایستادگی در برابر دشمنان و مقاومت همه جانبه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دشمنان در برهه کنونی نیز همچنان با طرح ها و برنامه های مختلف خود به دنبال ضربه زدن به کشور ما هستند .

جوکار گفت: باید شاهد یک تلاش مضاعف و فراگیر در تمامی عرصه ها در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و همدلی برای موفقیت نظام مقدس اسلامی باشیم .

وی به فعالیت های ضد انسانی کروهک های تروریستی در برخی کشورهای اسلامی و بخصوص در عراق و سوریه اشاره کرد و افزود: داعش دست پرورده و تربیت شده های آمریکا و حامیان منطقه ای او هستند .

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان با هر نام و اسمی توان رسیدن به اهداف خود را ندارند و ملت های مسلمان روز به روز به عزت بیشتر می رسند .

یادگار دفاع مقدس اظهار داشت: در  سال 88 فتنه گران به نظام اسلامی ظلم بزرگی را انجام دادند چون گفتند که در انتخابات تقلب شده و لذا آنها با این دید و بیان این مطلب در خدمت دشمنان و اهداف آنها قرار گرفتند .

جوکار گفت: ملت ایران در نهم دی  پاسخ توطئه و اهداف کور دشمنان را با حضور میلیونی در راهپیمایی لبیک به مقام معظم رهبری دادند و یک حماسه بزرگ را برای کشور ما خلق کردند .
وی در ادامه از تیم مذاکره کننده هسته ای خواست تا خطوط قرمز نظام را رعایت کنند و با قدرت و صلابت در راستای اهداف نظام و انقلاب مقدس اسلامی فعالیت کنند .
نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به موضوع توزیع یارانه ها اشاره و گفت: قوانین هدفمند کردن یارانه ها در کشور به درستی اجراء نشده و امیدواریم واقعا در معنای واقعی کلمه این مسئله هدفمند شود .

در این نشست همچنین سرهنگ غللامرضا نصیری به عنوان رییس مجمع عالی بسیج مهریز ضمن خیر مقدم به ارائه گزارش در خصوص برنامه های این مجمع و برنامه های آینده آن به ذکر مطالبی پرداخت .

روسای کارگروه های سلامت و اجتماعی ( محسن زاده و کریم زاده ) در گزارشی مجزا به اهداف ، برنامه ها و اقدامات و همچنین نظرات خود در خصوص دو حوزه مهم سلامت و مسائل اجتماعی پرداختند .
قرائت بیانیه پایانی و پخش کلیپ در خصوص سخنان مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجمع عالی بسیج کشور نیز صورت گرفت .
گفتنیب است این مراسم با حضور  امام جمعه ، فرماندار ، مدیران اجرایی و اعضای این مجمع در سالن بسیج ناحیه مقاومت شهرستان  مهریز برگزار شد .

منبع: صبح مهریز
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.