شناسه : 36425283
پلیس استان یزد اعلام کرد:


پلیس استان یزد اعلام کرد دستگیری ضارب که با وارد کردن ضربه ای به سر پدر شهید مدافع حرم، باعث مصدوم شدن وی شد، در دستور کار قرار دارد.

به گزارش یزد آوا به نقل از پایگاه خبری پلیس، در یکی از محلات شهر یزد به دلیل اختلافات شخصی و مزاحمت پارک خودرو و موتورسیکلت در کوچه، درگیری رخ می دهد.
 
در این درگیری، ضارب با وارد کردن ضربه ای به سر پدر شهید مدافع حرم، باعث مصدوم شدن وی شده که بلافاصله فرد مصدوم به بیمارستان منتقل می شود. 
 
پلیس پس از اطلاع از این موضوع، بلافاصله به محل اعزام و ضمن شناسایی فرد ضارب، وی را دستگیر می کند متاسفانه به دلیل عدم آگاهی افسر نگهبان کلانتری و نیز مداخله یکی از پرسنل، متهم آزاد می شود.
 
فرمانده انتظامی استان یزد پس از اطلاع از این واقعه، ضمن دلجویی از خانواده محترم شهید مدافع حرم؛ دو پرسنل خاطی کلانتری را تا اطلاع ثانوی و روشن شدن پرونده از کار معلق کرد و دستور سریع برای دستگیری متهم صادر می کند.
 
پلیس استان یزد ضمن ابراز همدردی با این خانواده شهید و آرزوی سلامتی و شفای پدر بزرگوار شهید مدافع حرم؛ اعلام می کند تمام تلاش خود را برای دستگیری ضارب متواری به کار خواهد گرفت.
 
لازم به ذکر است، چند روز قبل از این حادثه سردار میرحیدری فرمانده انتظامی استان یزد به همراه تعدادی از مسئولان از خانواده این شهید گرانقدر سرکشی و با پدر بزرگوار شهید دیدار کرده بود؛ همچنین پس از وقوع حادثه نیز فرمانده انتظامی استان به همراه جمعی از مسئولان انتظامی در بیمارستان حاضر و از وی عیادت کردند.
 

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.