شناسه : 34969620


مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد با اشاره به تمدید مهلت شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، زمان تعیین شده را دهم تیرماه اعلام کرد.

به گزارش یزد آوا؛ رقیه دوست فاطمی‌ها، در جلسه شورای اداری کتابخانه‌های عمومی یزد با اشاره به مشارکت دستگاه‌ها و نهادهای استان در برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، اظهار داشت: امیدواریم در فرصت باقی‌مانده تا پایان جشنواره، شاهد شرکت چشمگیر مردم کتابخوان استان به ویژه کودکان و نوجوانان باشیم.

وی با بیان اینکه امکان شرکت آنلاین در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز فراهم است، بیان کرد: با توجه به در دسترس‌ بودن اینترنت در همه نقاط استان و آسان‌تر و سریع‌تر بودن شرکت آنلاین، به شهروندانی که تمایل دارند در فرصت باقی‌مانده در این جشنواره کتابخوانی شرکت کنند، توصیه می‌کنیم با مراجعه به سایت razavi.iranpl.ir به صورت الکترونیکی در این امر مشارکت کنند.

دوست فاطمی‌ها در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع صرفه‌جویی در مصرف آب، برق و سوخت عنوان کرد: لازم است همه همکاران ستادی و کتابدار موضوع صرفه‌جویی را جدی بگیرند و مراقبت بیشتری در بحث صرفه‌جویی به ویژه در کتابخانه‌ها انجام شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد، انضباط کاری، رعایت دقیق آیین‌نامه‌های اداری و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی و ... را نیز مورد تاکید قرار داد.

در این جلسه همچنین آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های اداری، مالی و کتابخانه‌ای نهاد کتابخانه‌های عمومی یزد تشریح شد.

انتهای پیام/ش
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.