شناسه : 6269884


رئیس ستاد انتخاباتی حداد عادل از احتمال دیدار انتخاباتی وی با سعید جلیلی بعد از اعلام نظر شورای نگهبان خبر داد.

به گزارش یزد آوا ، حسین نجابت رئیس ستاد انتخاباتی غلامعلی حداد عادل در‌گفت‌وگو با تسنیم در خصوص احتمال دیدار حداد عادل و جلیلی گفت: غلامعلی حداد عادل تاکنون دیداری با سعید جلیلی نداشته است، اما ممکن است که این دیدار در روزهای آینده انجام شود.

وی افزود: باید منتظر بمانیم تا نتیجه احراز صلاحیت‌ها توسط شورای نگهبان اعلام شود و سپس به صورت طبیعی جلساتی میان اصولگرایان برای انسجام و وحدت بیشتر برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد انتخاباتی حداد عادل در پاسخ به این سوال که آیا احتمال ائتلاف میان علیرضا زاکانی، غلامعلی‌حداد‌عادل و سعید جلیلی برای انتخاب یک کاندیدا وجود دارد، اظهار داشت: خیر، چنین چیزی مدنظر نیست. ائتلاف گفتمانی‌که توسط دوستان مطرح شد، به معنای این است که این 3 نفر در مناظره‌ها و گفت‌وگوهای تلویزیونی ایام تبلیغاتی کاندیداها یک حرف را بگویند که البته صحبت کردن درباره این موضوع هم زود است و باید تا امشب صبر کنیم تا شورای نگهبان نسبت به رد صلاحیت‌ها اظهار نظر کنند.

نجابت همچنین تاکید کرد: تاکنون برنامه‌ریزی خاصی برای ملاقات حداد و جلیلی انجام نشده است.

رئیس ستاد انتخاباتی حداد عادل همچنین در پاسخ به این سوال که آیا بحث کنار کشیدن حداد عادل به نفع سعید جلیلی مطرح بوده است، گفت: خیر. بحث کنار کشیدن به نفع جلیلی مطرح نیست، بلکه حداد عادل معتقد است باید افرادی که در میان اصولگرایان رای قابل توجهی به دست می‌آورند در نظر گرفته شوند و لذا از ناحیه خودش اعلام کرد که حاضر است  به نفع کسی که مصلحت کشور و اصولگرایان است کنار برود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.