شناسه : 10126354
رئیس‌جمهور در دیدار جانباز علی‌اوسط وکیلی:


روحانی در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان به دیدار علی‌اوسط وکیلی جانباز روشندل ۷۰ درصد رفت و در فضایی صمیمی و معنوی با وی به گفت‌وگو نشست.

به گزارش یزد آوا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت ابااعبدالله الحسین(ع) به دیدار علی‌اوسط وکیلی جانباز روشندل 70 درصد رفت و در فضایی صمیمی و معنوی با وی به گفت‌وگو نشست.

حجت‌الاسلام روحانی شامگاه چهارشنبه در این دیدار سرزده خطاب به این جانباز جنگ تحمیلی، گفت: شما کار بسیار بزرگی انجام دادید و بینایی خود را در راه خدا از دست دادید که خداوند به شما در دنیا و آخرت اجر خواهد داد.

روحانی با بیان اینکه ان‌شاءالله دولت لیاقت خدمت‌گزاری خانواده جانبازان و شهدا را داشته باشد، گفت: اجر هر کاری به نیت آن عمل است و نیت از خود عمل بالاتر است.

رئیس‌جمهور ادامه داد: این صبر و تحمل شما همراه اجر خواهد بود و خانواده شما نیز در این اجر سهیم و شریک هستند.

روحانی در پایان در خصوص مذاکرات هسته‌ای با بیان "ما در چارچوب اصول نظام حرکت کرده و از این راه دست بر نخواهیم داشت" گفت: راه ما در مذاکرات اگرچه دشوار است، چرا که به دشمنان ملت نمی‌توان اعتماد کرد و امروز طرف‌های غربی از روی ناچاری پای میز مذاکره آمده‌اند، اما در این راه پرپیچ و خم با تلاش مضاعف به اهداف خود خواهیم رسید.

لازم به ذکر است، این جانباز سرافراز در سال 62 در عملیات خیبر بینایی خود را از دست داد و به درجه جانبازی نائل آمد.

رئیس‌جمهور در این دیدار که حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رئیس‌جمهور در امور ایثارگران و رئیس بنیاد شهید و حسین فریدون دستیار ویژه رئیس‌جمهور نیز حضور داشتند، لوح تقدیری به‌رسم یادبود به این جانباز سرافراز دفاع مقدس اهدا کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.