شناسه : 37721759
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا:

رایزنی در خصوص تعطیلی صنایع و معادن استان انجام شده است


فخرالسادات خامسی گفت: در خصوص تعطیلی صنایع و معادن برای پیشگیری از شیوع کرونا رایزنی‌هایی انجام شده و منتظر اعلام نظر و نتیجه هستیم.

فخرالسادات خامسی در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، در خصوص تعطیلی صنایع و معادن برای پیشگیری از شیوع کرونا گفت: رایزنی‌ها و جلساتی با تشکل‌های صنعتی، انجمن کارآفرینان، شرکت شهرک‌های صنعتی، اداره صنعت معدن تجارت و ادراه کار و رفاه اجتماعی برگزار شده است و منتظر هستیم که در زمینه تعطیلی اینگونه واحدها اعلام نظر و نتیجه کنند.

وی همچنین در خصوص شلوغی شعب کشیک بانک‌های استان در پی تصمیماتی که گرفته شده است، افزود: طبق گفته مسئولین بانکی و شورای هماهنگی بانک‌های استان، مردم برای کارهای غیر ضروری به بانک‌ها مراجعه دارند و همین موجب شلوغی بانک‌ها شده است و توصیه دارند که مردم فقط برای امور ضروری مراجعه داشته باشند و حتی به گفته مسئولان بانکی، شعب کشیک بانک‌ها نیز به امور غیرضروری رسیدگی نخواهند کرد.

سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در زمینه مصوبات ستاد مبنی بر تمدید تعطیلی برخی از اماکن و واحدهای صنفی تا پنجم فروردین ماه گفت: بر این اساس مردم در صورت مشاهده تخلف در این زمینه می‌توانند آن را به اداره نظارت بر اماکن  یا فرمانداری گزارش کنند تا با آن برخورد شود، همچنین در این زمینه برای گزارش تخلفات شماره تماس و یا سامانه‌ای نیز اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.