شناسه : 10303755
فرمانده سپاه الغدیر یزد در مراسم تشییع شهدای گمنام:


فرمانده سپاه الغدیر یزد در مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام یزد گفت: میدان امیر چخماق همین دیروز با تدفین دو شهید گمنام جهانی شد و چنانچه ما به آیات قرآن و کلام خداوند متعال اعتقاد و یقین داشته باشیم، این شهدا کارگشا خواهند بود و ثبت این آثار در سازمان یونسکو زودتر انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، فرمانده سپاه الغدیر استان در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام در استان یزد با انتقاد از عملکرد برخی رسانه‌ها گفت: این رسانه‌ها بدانند این مردم بودند که آمدند، پیشنهاد دادند و پیگیری کردند که محفل شهدا در این نقطه از میدان امیرچخماق باشد.

سردار اکبر فتوحی ادامه داد: این رسانه‌ها آبروی خود را نبرند و نگویند که قشر خاصی برای تدفین شهدا در این مکان تلاش کردند و مردم استان را قشر و گروه خاص معرفی نکنند.

وی با اشاره به برخی افراد که تدفین شهدا را مانع از ثبت جهانی امیرچخماق می‌دانند، خاطر نشان کرد: میدان امیر چخماق  همین دیروز با تدفین دو شهید گمنام جهانی شد و چنانچه ما به آیات قرآن و کلام خداوند متعال اعتقاد و یقین داشته باشیم، این شهدا کارگشا خواهند بود و ثبت این آثار در سازمان یونسکو زودتر انجام خواهد شد.

سردار فتوحی با اشاره به برخی اختلافات در مکان تدفین شهدا یادآور شد: هیچ کس مخالف شهید و شهادت نیست و موضع گیری‌های انجام شده توسط برخی به دلیل مسئولیت آن‌ها بوده است.

فرمانده سپاه الغدیر استان تأکید کرد:  حاجت‌های زیادی به برکت شهدا انجام شده است، و تلاش می‌کنیم که قانون سازمان ملل قانون اسلام ناب محمدی شود و نام شهدا بر سر در سازمان ملل قرار گیرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.