شناسه : 35491462


رئیس کمیسیون بودجه شورای شهریزد مهم‌ترین ویژگی شهردار آینده را برخورداری از افق دید و چشم‌انداز بلند برای یزد دانست.

ونوس عامری در مصاحبه با یزد آوا؛ مهم‌ترین ویژگی شهردار آینده را برخورداری از افق دید و چشم‌انداز بلند برای یزد دانست و گفت: شهردار آینده یزد باید فارغ از روزمرگی‌های شهرداری فکر کرده و پروژه‌های بزرگ و یزدی توسعه‌یافته را در برنامه‌هایش داشته باشد.

رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر افزود: شهردار آینده باید سابقه مناسب مدیریتی و تخصصی درزمینهٔ مدیریت شهری داشته و از سطح تعاملات بالا با خارج از شهر و کشور برخوردار بوده و با درک مختصات شهر جهانی یزد بر اساس آن برنامه‌ریزی کند.

عامری در خصوص گزینه‌های مدنظر شواری شهر برای تصدی پست شهرداری یزد هم اظهار داشت: گزینه منتخب ما مهندس سید حسینی بود که خب برای یزد متأسفم که ایشان را از دست داد اما گزینه‌هایی دیگری نیز نظیر آقایان فرهمند، بابایی، عارفی، جعفری و زارع زاده هم که در سال گذشته مطرح بودند موردنظر شورا هستند.

وی درباره گزینه‌های غیربومی هم ابراز داشت: افرادی از شهرهای مشهد، شیراز تهران مطرح هستند که هنوز با آن‌ها ملاقاتی نداشتیم و برنامه‌هایشان را نگرفتیم.

عامری به مردم قول داد شورای شهر به شهرداری با توان مدیریتی متوسط اکتفا نکند و مدیری را برای تصدی شهرداری یزد انتخاب کند که از هر نظر جزء بهترین‌ها بوده و قدر یزد را بداند.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.