شناسه : 33610529


عضو هیئت‌ مدیره باشگاه استقلال مدعی است آبی‌پوشان در هشتادوششمین دربی شهر تهران با نتیجه‌ای خوب پیروز خواهند شد.

به گزارش یزد آوا، حسن زمانی در حاشیه نشست مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، اظهار داشت: جلسه بسیار عالی بود. فکر می‌کنم یکی از بهترین جلساتی که قبل از بازی‌های دربی شاهدش بودیم، همین جلسه بود، جلسه‌ای که می‌تواند همدلی، هماهنگی، صفا و صمیمیت را بین هواداران بیشتر کند.

وی افزود: ان‌شاءالله پنجشنبه شاهد بازی بسیار خوبی از سوی دو تیم خواهیم بود. با توجه به اینکه دربی 86 برای استقلال مهم است، نتیجه هم ان‌شاءالله طوری رقم خواهد خورد که هواداران‌مان با شادی به منزل برمی‌گردند. قطعاً ما در دربی بازنده نیستیم و به خواست خدا برنده دربی این بازی خواهیم بود.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که «جلسه امروز طوری نبود که همه دور هم جمع شوند تا یک دربی خوب و خوش را داشته باشیم؟»، تصریح کرد: اصلاً، ما 50 تا از این جلسات هم برگزار شود، بازی خودمان را می‌کنیم. استقلال الان روحیه‌ای پیدا کرده که به هیچ تیم دیگری رحم نمی‌کند. من به شما می‌گویم، اگر تعداد گل‌های‌مان در دربی بالا نرود، قطعاً با نتیجه خوبی دربی را خواهیم برد.

زمانی با اشاره به عدم حضور بازیکنان استقلال و پرسپولیس در جلسه امروز، خاطرنشان کرد:‌ چون هماهنگی بین مدیریت دو باشگاه بود، نیازی به حضور بازیکنان نبود. بازیکنان الان در تمرین هستند، اما اگر به اینجا می‌آمدند، ممکن بود این شائبه پیش بیاید که نکند بازی به سمت دیگری سوق پیدا کند.

وی در مورد تمدید قرارداد وینفرد شفر برای سال آینده و جذب بازیکنان مدنظرش، گفت: قطعاً ما با آقای شفر تمدید می‌کنیم و برای بازیکن هم منتظر نظر ایشان خواهیم ماند.

انتهای پیام/س*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.