شناسه : 36588843
امام جمعه یزد:


آیت الله ناصری گفت: قوه قضائیه باید به عنوان متولی فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر تعیین و سازمانی زیرمجموعه قوه قضائیه شناخته شود.

به گزارش یزد آوا، نماینده ولی فقیه استان یزد در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به آثار و برکات  ماه مبارک رمضان ، اذعان داشت: ماه رمضان فرصت ویژه ای  است که خداوند متعال برای بندگان خود قرار داده است.

آیت الله محمدرضا ناصری با اشاره به توطئه های همه جانبه اقتصادی دشمنان علیه ایران، اذعان داشت: دشمنی و توطئه اسکتبار جهانی موضوع جدیدی نیست و دشمنان ما در 40 سال گذشته هر روز به دنبال نقشه و فشار جدیدی بر علیه ملت ما بوده اند.

وی افزود: چنین جلسات فرصتی بسیار خوبی است تا مسائل مهمی و قابل توجه به گوش مسئولان ارشد کشور برسد اما متاسفانه وقت کم است و نمی توانیم همه صحبت های خود را داشته باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش مهم قوه قضائیه برای حل بسیاری از مشکلات جامعه اشاره ای داشت و گفت: قوه قضائیه باید بدون هیچگونه ملاحضه ای وارد میدان شود و فرصت جولان از سودجویان بگیرد؛ قوه قضائیه باید برای گرانی های بی ضابطه، قاچاق و سوادگری در وضعیت فعلی اقتصادی وارد میدان شود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با انتقاد از مغفول ماندن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در کشور، گفت: متاسفه این فریضه واجب الهی بین قوا مختلف دست به دست می شود و نتیجه مشخصی برای آن تعیین نمی شود.

ناصری افزود: قوه قضائیه باید به عنوان متولی این فریضه الهی تعیین و سازمانی تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر  و  زیرمجموعه قوه قضائیه شناخته شود.

وی همچنین بخشی از سخنان خود را به قرائت توصیه نامه حضرت علی(ع) به یکی ماموران خود پرداخت و گفت: کارگزاران و مسئولان جمهوری اسلامی از صدر تا ذیل باید توصیه های حکومت دارانی امیرالمومنین(ع) را خوانده و نصب العین کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/م
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.