شناسه : 10208449
فرماندار یزد عنوان کرد

ساماندهی و زیباسازی فضای شهری از اولویت شهرداری یزد/مردم با پرداخت عوارض زمينه را در ارائه خدمات بهتر شهرداری فراهم کنند


فرماندار يزد در ديدار با جمعي از مديران ادارات ونهادهاي یزد با بيان اينكه اعتبارات و امكانات دولتي جوابگوي نيازهای مردمي نيست گفت: بااجراي صحيح اصل 44 قانون اساسي مسير مشاركت مردم در مسائل مختلف هموار شده است.

به گزارش یزد آوا؛ فرماندار يزد در ديدار با جمعي از مديران ادارات ونهادهاي یزد با بيان اينكه اعتبارات و امكانات دولتي جوابگوي نيازها و خواسته هاي مردمي نيست افزود:بااجراي صحيح اصل 44 قانون اساسي مسير مشاركت مردم در مسائل مختلف هموار شده است.

 

شاكري شمسي با اشاره به اينكه شهرداري به عنوان يك نهاد عمومي غير دولتي بادرآمدهاي كسب شده از مردم، هزينه مي كند افزود: پرداخت به موقع عوارض از سوي مردم مي تواند زمينه را براي ارائه خدمات بهتر از سوي شهرداري به مردم فراهم کند.

 

وي با بیان اینکه در سال هاي گذشته تقاطع هاي غير همسطح در سطح شهر يزد احداث شد است گفت: در سال جاري اولويت هاي كاري شهرداري آسفالت معابر، ميادين و كوچه ها و بهبود نما و منظر شهري است.

 

عالي ترين مقام اجرايي شهرستان با بيان اينكه رسيدگي به مشكلات زيست محيطي به عنوان جدي ترين مطالبه مردم در فرمانداري در دست پيگيري است تصريح كرد: در روزهاي گذشته براي چهارمين بار از منطقه كشتارگاه بازديد شده که تا کنون اقدامات قابل توجهي در رفع مسائل و مشكلات انجام شده است.


فرماندار در پاسخ به برخي از مسائل و مشكلات پارك بزرگ شهدا واقع در ميدان امام رضا(ع) از سوي مردم گفت: طي بازديد از اين پارك مشاهده شد اقدامات خوبي صورت گرفته و پيشرفت امور عمراني پارك از سرعت خوبي برخوردار است.

 

شاكري شمسي افزود: طرح فاضلاب محله آبشور نيز توسط مشاورين در دست تهيه است كه با تصويب آن،‌ عمليات اجرايي آن آغاز خواهد شد.


فرماندار يزد درادامه در خصوص نصب پل عابر پياده و ساماندهي پاركينگ دوره محله اي آبشور قول پيگيري و مساعدت داد و ابراز اميدواري كرد: در آينده ي نزديك برخي ديگر از مسائل و مشكلات اين منطقه مرتفع خواهد شد.

گفتنی است این نشست در راستای بررسی مسائل ومشكلات محله آبشور يزد با حضور نماينده مردم شريف يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي،‌ فرماندار يزد و جمعي از مديران ادارات ونهادهاي شهرستان برگزار شد.

منبع: یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.